2017 Storm Trysail Club Block Island Race Week
Final Results Race 4
Select to view a specific Class results:
All Classes
C&C 30 North American Championship
IRC 1 North American Championship
IRC 2 North American Championship
IRC 3 North American Championship
J 105 New England Championship
J 109 North American Championship
J 44 North American Championship
J 88 East Coast Championship
Multihulls
ORC Club
Performance Cruising Class - Non-Spinnaker
Performance Cruising Class - Spinnaker
PHRF 1 East Coast Championship
PHRF 2 East Coast Championsship
PHRF 3 East Coast Championship
PHRF 4 East Coast Championship
Racing Circle
Division
Class
Starting Date
Starting Time
ORC/ORR
Distance
Wind
A Red Fleet
IRC
IRC 1 North American Championship
22/Jun/2017
12:05 PM
6.1 NM
A Red Fleet
IRC
IRC 2 North American Championship
22/Jun/2017
12:15 PM
4.5 NM
A Red Fleet
ORC
ORC Club
22/Jun/2017
12:20 PM
4.5 NM
A Red Fleet
IRC
IRC 3 North American Championship
22/Jun/2017
12:25 PM
4.5 NM
B White Fleet
One Design
J 44 North American Championship
22/Jun/2017
12:05 PM
4.4 NM
6 Kts
B White Fleet
One Design
C&C 30 North American Championship
22/Jun/2017
12:10 PM
4.4 NM
6 Kts
B White Fleet
One Design
J 109 North American Championship
22/Jun/2017
12:15 PM
4.4 NM
6 Kts
B White Fleet
One Design
J 88 East Coast Championship
22/Jun/2017
12:20 PM
4.4 NM
6 Kts
B White Fleet
One Design
J 105 New England Championship
22/Jun/2017
12:25 PM
4.4 NM
6 Kts
C Blue Fleet
PHRF_ToT
PHRF 1 East Coast Championship
22/Jun/2017
12:50 PM
4.2 NM
C Blue Fleet
PHRF_ToT
PHRF 2 East Coast Championsship
22/Jun/2017
12:55 PM
4.2 NM
C Blue Fleet
PHRF_ToT
PHRF 3 East Coast Championship
22/Jun/2017
01:00 PM
4.2 NM
C Blue Fleet
PHRF_ToT
PHRF 4 East Coast Championship
22/Jun/2017
01:05 PM
4.2 NM
C Blue Fleet Pursuit
One Design
Performance Cruising Class - Spinnaker
22/Jun/2017
12:05 PM
17.6 NM
12 Kts
C Blue Fleet Pursuit
One Design
Performance Cruising Class - Non-Spinnaker
22/Jun/2017
12:05 PM
17.6 NM
12 Kts
C Blue Fleet Pursuit
One Design
Multihulls
22/Jun/2017
12:05 PM
17.6 NM
12 Kts
Bow
Sail Number
Yacht Name
Yacht Design
Owner/Skipper
Status
Rating
Finish Time
Elapsed Time
Corrected Time
Class
A Red Fleet Racing
IRC Division
IRC 1 North American Championship
1
USA 95
Spookie
TP52
Steve & Heidi Benjamin
1.406
22/Jun/17 - 12:58:17
0:00:53:17
0:01:14:55
1
2
USA 52100
Hooligan
TP52
Theodore Papenthien
1.388
22/Jun/17 - 13:00:15
0:00:55:15
0:01:16:41
2
IRC 2 North American Championship
1
USA 45454
Lir
Swan 45
John McNamara
1.181
22/Jun/17 - 13:02:48
0:00:47:48
0:00:56:27
1
2
USA 4235
Apparition
(Sub-Class 1)
Swan 42
Ken Colburn
1.163
22/Jun/17 - 13:04:13
0:00:49:13
0:00:57:14
2
3
USA 4243
Blazer
(Sub-Class 1)
Swan 42
Christopher Culver
1.160
22/Jun/17 - 13:04:21
0:00:49:21
0:00:57:15
3
4
USA 4214
Daring
(Sub-Class 1)
Swan 42
John Hele
1.165
22/Jun/17 - 13:04:50
0:00:49:50
0:00:58:03
4
5
USA 50069
Temptation/Oakcliff
Custon Ker 50
Arthur Santry
1.256
22/Jun/17 - 13:01:19
0:00:46:19
0:00:58:10
5
6
USA 60432
Cool Breeze
Mills 43 Custom
John Cooper
1.184
22/Jun/17 - 13:04:35
0:00:49:35
0:00:58:42
6
7
USA 4304
Christopher Dragon
Ker 43
Andrew & Linda Weiss
1.207
22/Jun/17 - 13:03:51
0:00:48:51
0:00:58:58
7
8
USA 4206
Impetuous
(Sub-Class 1)
Swan 42
Paul Zabetakis
1.167
22/Jun/17 - 13:06:01
0:00:51:01
0:00:59:32
8
9
USA 45045
Pterodactyl
R/P 45 custom
Scott Weisman
1.307
22/Jun/17 - 13:03:16
0:00:48:16
0:01:03:05
9
IRC 3 North American Championship
1
USA 39532
Old School
Farr 395
Ganson Evans
1.097
22/Jun/17 - 13:15:19
0:00:50:19
0:00:55:12
1
2
USA 60085
Moxiee
J 122
Daniel Heun
1.094
22/Jun/17 - 13:16:49
0:00:51:49
0:00:56:41
2
3
USA 52770
Gigi
J 122
Tom Mager
1.094
22/Jun/17 - 13:16:51
0:00:51:51
0:00:56:43
3
4
USA 52939
Teamwork
J 122
Robin Team
1.086
22/Jun/17 - 13:17:45
0:00:52:45
0:00:57:17
4
5
USA 60017
SKYE
Mills 41
Michael Bistany
1.119
22/Jun/17 - 13:16:24
0:00:51:24
0:00:57:31
5
6
USA 39516
Avalanche
Farr 395
Craig Albrecht
1.102
22/Jun/17 - 13:17:36
0:00:52:36
0:00:57:58
6
7
USA 114
Varekai
J 120
Peter Hein
1.082
22/Jun/17 - 13:18:35
0:00:53:35
0:00:57:59
7
8
USA 70
Pendragon
X-41
Quentin Thomas
1.124
22/Jun/17 - 13:17:25
0:00:52:25
0:00:58:55
8
ORC Division
ORC Club
1
USA 4212
The Cat Came Back
Swan 42
Lincoln Mossop
1.1271
22/Jun/17 - 13:10:27
0:00:50:27
0:00:56:52
1
2
USA 61017
Jeroboam
Farr 400
Laurent Givry
1.1899
22/Jun/17 - 13:08:51
0:00:48:51
0:00:58:08
2
3
USA 1200
High Noon
Tripp 41
Kenneth Luczynski
1.1633
22/Jun/17 - 13:10:38
0:00:50:38
0:00:58:54
3
4
USA 52643
Settler
NEB Tripp 43
Thomas Rich
1.1735
22/Jun/17 - 13:10:22
0:00:50:22
0:00:59:06
4
5
USA 25279
Shamrock Sensation
Nelson Marek 40
Ralph DiMattia
1.0535
22/Jun/17 - 13:17:10
0:00:57:10
0:01:00:14
5
6
USA 38007
Kurranulla
Sydney 38
Stuart Jones
1.0583
22/Jun/17 - 13:17:31
0:00:57:31
0:01:00:52
6
Bow
Sail Number
Yacht Name
Yacht Design
Owner/Skipper
Status
Rating
Finish Time
Elapsed Time
Corrected Time
Class
B White Fleet Racing
One Design Division
J 44 North American Championship
1
05
USA 4401
Maxine
(276)
J 44
William Ketcham
1
2
01
USA 4412
Challenge IV
J 44
Jeffrey W. Willis
2
3
07
USA 4403
Vamp
J 44
Leonard Sitar
3
4
02
USA 4406
Glory
J 44
U.S. Coast Guard Academy
4
5
04
GBR 4410
Kenai
J 44
Chris Lewis
5
6
03
USA 4404
Gold Digger
J 44
James D. Bishop
6
7
06
USA 4405
Resolute
J 44
Don and Rick Rave
DNS
8
C&C 30 North American Championship
1
11
USA 30009
Extreme2
C&C 30
Dan Cheresh
1
2
17
USA 11
Tiburon
C&C 30
Stephen Stroub
2
3
12
USA 30014
Flying Jenny
C&C 30
Sandra Askew
3
4
16
USA 30015
Themis
C&C 30
Walt Thirion
4
5
10
USA 30026
Don't Panic
C&C 30
Julian Mann
5
6
14
USA 30016
Just A Friend
C&C 30
Clayton Deutsch
6
J 109 North American Championship
1
28
USA 72
Gut Feeling
(Corinthian)
J 109
Ted Herlihy
1
2
34
USA 51
Rush
J 109
Bill Sweetser
2
3
29
USA 125
Loki
J 109
David Rosow
3
4
26
USA 261
Growth Spurt
(Corinthian)
J 109
John Greifzu, Jr.
4
5
23
USA 51992
Cosmo
J 109
George Tay
5
6
39
USA 266
Vento Solare
J 109
Bill Kneller
6
7
31
USA 197
Morning Glory
J 109
Carl Olsson
7
8
25
USA 274
Gossip
J 109
Steve Kenny
8
9
21
USA 360
Big Boat
(Corinthian)
J 109
William Rogers
9
10
22
USA 51888
Cleo
J 109
Ray Pepi
10
11
30
USA 71
Mistral
(Corinthian)
J 109
Dan Nash
11
12
24
USA 200
Emoticon
(Corinthian)
J 109
Jonathan Rechtschaffer
12
13
33
USA 73
Rosalita
(Corinthian)
J 109
Rick Hanson
13
14
20
USA 160
Ariel
(Corinthian)
J 109
Jeffrey Warren
14
15
36
USA 332
Strider
(Corinthian)
J 109
Daniel Corcoran
15
16
38
USA 203
URSA
(Corinthian)
J 109
Brooke Mastrorio
16
17
32
USA 267
Nordlys
(Corinthian)
J 109
Robert Schwartz
17
18
40
USA 315
Waterdog
J 109
Glenn Marck
18
19
37
USA 239
Sweet Caroline
(Corinthian)
J 109
Christopher Ercole
19
20
27
USA 244
Guardian J
(Corinthian)
J 109
Don Dwyer
20
21
35
USA 337
Seawolf
(Corinthian)
J 109
Ken ODonnell
21
J 88 East Coast Championship
1
47
USA 1
Jazz
J 88
Douglas McKeige
1
2
49
USA 81
Nevermore
J 88
Ken & Drew Hall
2
3
51
USA 80
Wings
J 88
Mike Bruno
3
4
52
USA 35
Yonder
J 88
Douglas Newhouse
4
5
50
USA 91
Red Sky
J 88
John Pearson
5
6
46
USA 24
Deviation
J 88
Iris Vogel
6
7
48
USA 57
MI2
J 88
Donald Nicholson
7
J 105 New England Championship
1
58
USA 96
Good Trade
J 105
Bruce Stone / Nicole Breault
1
2
65
USA 456
Sterling
J 105
Mark Lindquist
2
3
57
USA 50
Eclipse
J 105
Damian Emery
3
4
63
USA 44105
Rigadoon
J 105
Kyle Riggs
4
5
64
USA 523
Santas Reign, Dear
J 105
Donald Santa
5
6
67
USA 274
Trifecta
J 105
Thom Hering
6
7
66
USA 627
Tolo
J 105
Richie Palmer
7
8
68
USA 344
Two Feathers
J 105
Mark Masur
8
9
55
USA 51178
Atalanta
J 105
Marty Galligan
9
10
69
USA 220
Bat IV
J 105
Andrew Kennedy
10
11
59
USA 249
LauraBea
J 105
Max Kalehoff
11
12
60
USA 334
loulou
J 105
OJ Young
12
13
61
USA 211
Pieces of Eight
J 105
Jonah Israelit
13
14
62
USA 630
Planet Claire
J 105 SD
John Koten
DNS
15
Bow
Sail Number
Yacht Name
Yacht Design
Owner/Skipper
Status
Rating
Finish Time
Elapsed Time
Corrected Time
Class
C Blue Fleet Racing
PHRF_ToT Division
PHRF 1 East Coast Championship
1
USA 60059
Ranger
Farr 40
Gunnar Hough
-6.0 / 1.1949
22/Jun/17 - 13:31:06
0:00:41:06
0:00:49:07
1
2
USA 16
Partnership
(Sub-Class 2)
J 111
David and Maryellen Tortorello
33.0 / 1.1149
22/Jun/17 - 13:34:04
0:00:44:04
0:00:49:08
2
3
USA 30
Wicked 2.0
(Sub-Class 2)
J 111
Douglas Curtiss
33.0 / 1.1149
22/Jun/17 - 13:34:25
0:00:44:25
0:00:49:31
3
4
USA 40
Seabiscuit
Farr 30
Kevin McNeil
51.0 / 1.0815
22/Jun/17 - 13:36:09
0:00:46:09
0:00:49:55
4
5
122
Family Stuff
Melges 32
Wes Maxwell
24.0 / 1.1324
22/Jun/17 - 13:34:17
0:00:44:17
0:00:50:09
5
6
USA 26
Andiamo
(Sub-Class 2)
J 111
Paul Strauch
33.0 / 1.1149
22/Jun/17 - 13:35:11
0:00:45:11
0:00:50:22
6
7
USA 60026
Beau Che II
(Sub-Class 2)
J 111
Bill Thomas
33.0 / 1.1149
22/Jun/17 - 13:35:42
0:00:45:42
0:00:50:57
7
8
USA 2036R
Shearwater
Sydney 36
Joe Whelan Chris Bjerregaard
51.0 / 1.0815
22/Jun/17 - 13:37:25
0:00:47:25
0:00:51:17
8
9
USA 60909
Bravo
(Sub-Class 2)
J 111
Sedgwick Ward
33.0 / 1.1149
22/Jun/17 - 13:36:08
0:00:46:08
0:00:51:26
9
10
60351
Blue Fire
Summit 35
Bill Baxter III
51.0 / 1.0815
22/Jun/17 - 13:37:50
0:00:47:50
0:00:51:44
10
11
USA 51356
Spectre
J 125
Brian Prinz
-6.0 / 1.1949
22/Jun/17 - 13:33:19
0:00:43:19
0:00:51:46
11
12
USA 50282
Miracle
R/P 44
Michael Cashel
3.0 / 1.1754
22/Jun/17 - 13:35:44
0:00:45:44
0:00:53:45
12
13
USA 43640
Wired
Tripp 40
John Kimberly
45.0 / 1.0924
22/Jun/17 - 13:41:04
0:00:51:04
0:00:55:47
13
PHRF 2 East Coast Championsship
1
USA 52816
RockIt 2.0
Columbia 30-2 Sport
Lance Ryley
69.0 / 1.0501
22/Jun/17 - 13:41:38
0:00:46:38
0:00:48:58
1
2
USA 43663
Caliente
Tripp 36
Joel Z. Green
72.0 / 1.0450
22/Jun/17 - 13:42:00
0:00:47:00
0:00:49:07
2
3
USA 52134
Whirlwind
Beneteau First 36.7
William Purdy
81.0 / 1.0301
22/Jun/17 - 13:42:44
0:00:47:44
0:00:49:10
3
4
USA 8001
XLR8
Carrera 280
Brad Porter
90.0 / 1.0156
22/Jun/17 - 13:43:42
0:00:48:42
0:00:49:28
4
5
USA 32581
Leading Edge
J 35
Tom Sutton
75.0 / 1.0400
22/Jun/17 - 13:42:57
0:00:47:57
0:00:49:52
5
6
USA 52361
Frequent Flyer
Beneteau First 36.7
Alistair Duke
81.0 / 1.0301
22/Jun/17 - 13:43:37
0:00:48:37
0:00:50:05
6
7
USA 738
Dark Energy
Melges 24
Laura Grondin
99.0 / 1.0015
22/Jun/17 - 13:46:42
0:00:51:42
0:00:51:47
7
8
USA 51639
Himmel
Dehler 39
Donald Snelgrove
75.0 / 1.0400
22/Jun/17 - 13:44:51
0:00:49:51
0:00:51:51
8
9
USA 69
Sunshine Daydream
Beneteau First 36.7
Chris Fesenmeyer
81.0 / 1.0301
22/Jun/17 - 13:45:24
0:00:50:24
0:00:51:55
9
10
USA 60029
Ranger
Morris 42x
Kenneth Weg
72.0 / 1.0450
22/Jun/17 - 13:44:55
0:00:49:55
0:00:52:10
10
11
USA 2609
Hall Pass
Donovan GP 26
Jim Carkhuff / Ken Schmidt
81.0 / 1.0301
22/Jun/17 - 13:46:15
0:00:51:15
0:00:52:48
11
PHRF 3 East Coast Championship
1
USA 283
Hustler
J 29 MHOB
John Esposito
111.0 / 0.9834
22/Jun/17 - 13:49:04
0:00:49:04
0:00:48:15
1
2
USA 40561
Dirty Harry
J 29
Jack McGuire
111.0 / 0.9834
22/Jun/17 - 13:49:35
0:00:49:35
0:00:48:46
2
3
USA 197
Cool Breeze
J 29 Frac OB
John Cooper
117.0 / 0.9745
22/Jun/17 - 13:50:04
0:00:50:04
0:00:48:47
3
4
USA 51362
Cymothoe
Sabre 362
David Alldian
135.0 / 0.9489
22/Jun/17 - 13:51:40
0:00:51:40
0:00:49:02
4
5
USA 25752
The Ocho
Capo 30
Mark Cika
117.0 / 0.9745
22/Jun/17 - 13:50:24
0:00:50:24
0:00:49:07
5
6
USA 269
Mighty Puffin
J 29 MH
Steve Thurston
111.0 / 0.9834
22/Jun/17 - 13:50:17
0:00:50:17
0:00:49:27
6
7
USA 381
Upsetter
J 80
Jason Viseltear
129.0 / 0.9573
22/Jun/17 - 13:53:50
0:00:53:50
0:00:51:32
7.5
8
USA 40159
Stout
J 29 MHOB
Matthew Strand
111.0 / 0.9834
22/Jun/17 - 13:52:24
0:00:52:24
0:00:51:32
7.5
9
USA 147
Red Stripe
Hobie 33
Ray Way
114.0 / 0.9789
22/Jun/17 - 13:55:27
0:00:55:27
0:00:54:17
9
PHRF 4 East Coast Championship
1
USA 20201
Brer Rabbit 3
C&C 33
David Strang
153.0 / 0.9246
22/Jun/17 - 13:57:33
0:00:52:33
0:00:48:35
1
2
USA 31550
Arabesque
Chance CTM 31
Robert Bruno
150.0 / 0.9286
22/Jun/17 - 13:59:12
0:00:54:12
0:00:50:20
2
3
USA 4202
USA 4202
J 24
Brian Gibbs
174.0 / 0.8978
22/Jun/17 - 14:02:51
0:00:57:51
0:00:51:56
3
4
USA 165
Speedway Boogie
Colgate 26
Chris Brady
159.0 / 0.9168
22/Jun/17 - 14:09:22
0:01:04:22
0:00:59:01
4
5
USA 1968
Night Moves
J 24
Colby Thim
174.0 / 0.8978
22/Jun/17 - 14:12:04
0:01:07:04
0:01:00:13
5
Bow
Sail Number
Yacht Name
Yacht Design
Owner/Skipper
Status
Rating
Finish Time
Elapsed Time
Corrected Time
Class
C Blue Fleet Pursuit Racing
One Design Division
Performance Cruising Class - Spinnaker
1
GRE 55
Irie 2
Ker 55
Brian Cunha
1
2
USA 4
Reef Points
Westerly Marine 60
Gurdon Wattles
2
3
USA 43
Grimace
J 100
Benjamin Hodgson
3
4
USA 40789
Lora Ann
Express 37
Richard du Moulin
4
5
USA 60398
Testing Life
Tartan 46
Brian & Deb Mulhall
5
6
USA 118
Manitou
J 111
Greg Slamowitz
6
7
USA 40253
Orion
S2 10.3
Bryan Coon
7
8
USA 3499
Uncle Al
J 24
Jeff Curtin
8
9
USA 52353
Mischief
Grand Soleil 40
Peter Henry
9
10
USA 60064
Ringle X
X-Yachts X4
Bob Rodgers / Ted Ruegg
10
Performance Cruising Class - Non-Spinnaker
1
USA 11426
Rascal
Ericson 39
Christopher Schneider
1
2
USA 320
Latitude
Mason 43
Brian Gillen
2
3
USA 50670
Starlight
Cambria 46
John de Regt
3
4
USA 31401
Tenderly
Friendship 40
Mark Masiello
4
5
USA 32708
Checkmate
Alden 44
Frank Flores
5
6
899
Happenstance
O'Day 34
Thomas Talbot
6
7
USA 63
Sea Biscuit
Sabre 402
Michael Jennings
7
8
USA 60665
Tartaruga
Jeanneau 409
David Messenger
DNC
11
9
USA 51229
Meddler
J 29
Peter B Hilgendorff
DNF
11
10
USA 60344
Chateauneuf du Pape
Sun Odessey 44
John Pape
DNS
11
Multihulls
1
USA 13
Flight Simulator II
Corsair Cruze 970
Tom Reese
1
2
USA 5504
Jammy
Gunboat 55
Thomas Lee
2
3
USA 415
Belafonte
Corsair 31R
P. Michael Patterson
3
4
USA 001
Triple threat
Corsair 43
Timothy Lyons
4
5
USA 110
Blue Steel
F-32rx
Randel Osborne
5
2017 Storm Trysail Club Block Island Race Week
Corinthian Teams - Final Results Race 4
Bow
Sail Number
Yacht Name
Yacht Design
Owner/Skipper
Status
Rating
Finish Time
Elapsed Time
Corrected Time
Class
B White Fleet Racing
One Design Division
J 109 North American Championship
1
28
USA 72
Gut Feeling
J 109
Ted Herlihy
1
2
26
USA 261
Growth Spurt
J 109
John Greifzu, Jr.
4
3
21
USA 360
Big Boat
J 109
William Rogers
9
4
30
USA 71
Mistral
J 109
Dan Nash
11
5
24
USA 200
Emoticon
J 109
Jonathan Rechtschaffer
12
6
33
USA 73
Rosalita
J 109
Rick Hanson
13
7
20
USA 160
Ariel
J 109
Jeffrey Warren
14
8
36
USA 332
Strider
J 109
Daniel Corcoran
15
9
38
USA 203
URSA
J 109
Brooke Mastrorio
16
10
32
USA 267
Nordlys
J 109
Robert Schwartz
17
11
37
USA 239
Sweet Caroline
J 109
Christopher Ercole
19
12
27
USA 244
Guardian J
J 109
Don Dwyer
20
13
35
USA 337
Seawolf
J 109
Ken ODonnell
21
2017 Storm Trysail Club Block Island Race Week
Sub-Class Scoring - Final Results Race 4
Bow
Sail Number
Yacht Name
Yacht Design
Owner/Skipper
Status
Rating
Finish Time
Elapsed Time
Corrected Time
Class
A Red Fleet Racing
IRC Division
IRC 2 North American Championship (Sub-Class 1)
1
USA 4235
Apparition
Swan 42
Ken Colburn
1.163
22/Jun/17 - 13:04:13
0:00:49:13
0:00:57:14
2
2
USA 4243
Blazer
Swan 42
Christopher Culver
1.160
22/Jun/17 - 13:04:21
0:00:49:21
0:00:57:15
3
3
USA 4214
Daring
Swan 42
John Hele
1.165
22/Jun/17 - 13:04:50
0:00:49:50
0:00:58:03
4
4
USA 4206
Impetuous
Swan 42
Paul Zabetakis
1.167
22/Jun/17 - 13:06:01
0:00:51:01
0:00:59:32
8
Bow
Sail Number
Yacht Name
Yacht Design
Owner/Skipper
Status
Rating
Finish Time
Elapsed Time
Corrected Time
Class
B White Fleet Racing
One Design Division
J 44 North American Championship (276)
1
05
USA 4401
Maxine
J 44
William Ketcham
1
Bow
Sail Number
Yacht Name
Yacht Design
Owner/Skipper
Status
Rating
Finish Time
Elapsed Time
Corrected Time
Class
C Blue Fleet Racing
PHRF_ToT Division
PHRF 1 East Coast Championship (Sub-Class 2)
1
USA 16
Partnership
J 111
David and Maryellen Tortorello
33.0 / 1.1149
22/Jun/17 - 13:34:04
0:00:44:04
0:00:49:08
2
2
USA 30
Wicked 2.0
J 111
Douglas Curtiss
33.0 / 1.1149
22/Jun/17 - 13:34:25
0:00:44:25
0:00:49:31
3
3
USA 26
Andiamo
J 111
Paul Strauch
33.0 / 1.1149
22/Jun/17 - 13:35:11
0:00:45:11
0:00:50:22
6
4
USA 60026
Beau Che II
J 111
Bill Thomas
33.0 / 1.1149
22/Jun/17 - 13:35:42
0:00:45:42
0:00:50:57
7
5
USA 60909
Bravo
J 111
Sedgwick Ward
33.0 / 1.1149
22/Jun/17 - 13:36:08
0:00:46:08
0:00:51:26
9
Back to previous page
Main Menu
Copyright ©
North Technology Group LLC
2000-2024
Terms & Conditions
•
Privacy_Policy