|
Crew Name |
Position |
USSailing # |
World Sailing # |
World Sailing Class. |
Class Approv. |
Alastor (Cal 35) |
|
Rufus Blocksidge |
|
306530P |
|
|
|
|
Alliance (Summit 35) |
|
Dominick Porco |
|
153396A |
|
|
|
|
Attractive Nuisance (Olson 30) |
|
Jonathan Nye |
|
200259L |
|
|
|
|
Bellerophon (Farr 40 OD) |
|
Rick and Skip Sinlclair |
|
|
|
|
|
|
Bombardino (Santa Cruz 52) |
|
James Sykes |
|
216509R |
|
|
|
|
Carbonado (MC 38) |
|
John & Matthew Barry |
|
|
|
|
|
|
Celebration (II) (Tripp 37) |
|
Sea Scout Ship 6 |
|
|
|
|
|
|
Choucas (Jeanneau SF 36) |
|
Frederic Cosandey |
|
206441P |
USAFC6 |
|
|
|
Clean Slate (J 105) |
|
Marc Berkowitz |
|
|
USAMB235 |
|
|
|
Coyote (Megles 32) |
|
Bill Clemens |
|
17568c |
|
|
|
|
Eagle (J 120) |
|
Steven Levy |
|
251603G |
251603G |
|
|
|
Elan (Farr 395) |
|
Kent Holden |
|
|
|
|
|
|
Fin II (Olson 30) |
|
Thomas O'Connell |
|
325017N |
|
|
|
|
Flashpoint (J 100) |
|
Adrian Little |
|
319091E |
USAAL3 |
|
|
|
Freebird (Pearson 34) |
|
Jake Kramer |
|
307244U |
USAJK73 |
|
|
|
Gemini (Hanse 375) |
|
James Coffman |
|
324519S |
USAJC81 |
|
|
|
IBIS (Bristol 38.8) |
|
Britt Whelpley |
|
373766E |
|
|
|
|
Jamala IV (Beneteau 36.7) |
|
Hamish Young |
Skipper |
671041S |
AUSHY1 |
|
|
|
Janifferjil (Sabre 34) |
|
jane Bergere |
|
|
|
|
|
|
Karjala (Jonmeri 40) |
|
Markus Lahrkamp |
|
|
|
|
|
|
Magic (Santa Cruz 52) |
|
Kenneth Laudon |
|
127269b |
USAKL34 |
|
|
|
Matador (J 133) |
|
Dale and Michael McIvor |
|
181092S |
|
|
|
|
Maudelayne (X-34) |
|
Frederick Heerde |
|
103817L |
|
|
|
|
Max (Pogo 10.5) |
|
Moritz Hilf |
|
652441E |
Germh8 |
|
|
|
MIlky Way (Dufour 40) |
|
Alexander Natanzon |
|
354616T |
|
|
|
|
Mireille (J 120) |
|
Hewitt Gaynor |
|
205627R |
|
|
|
|
Nevermore (J 100) |
|
Ken Hall |
|
393187F |
|
|
|
|
Nor'easter (Alden Q-Class) |
|
Ted & Shelia Graves |
|
|
|
|
|
|
Poeske (Beneteau First 42) |
|
Richard Donn |
|
52810 |
USARD28 |
|
|
|
Michael Golden |
Helm |
|
|
Group 3 |
|
|
RĂ¡gana (Cape Fear 38R) |
|
Darius Peleda |
|
37406B |
USADP49 |
|
|
|
Ropeburn (J 105) |
|
Tim O'Brien |
|
|
|
|
|
|
Shining Star (Farr 33) |
|
Steve Hayes |
|
|
|
|
|
|
Shooting Star (Beneteau First 36.7) |
|
DJ ADD |
Grinder |
|
|
|
|
|
DaCapo Calzone |
Grinder |
|
|
|
|
|
Dead Cat No. 6 |
Navigator |
|
|
|
|
|
Mongo Owen |
Headsail Trimmer |
|
|
|
|
|
Bit Pitch |
Pitman |
|
|
|
|
|
Genghis Price |
Mast |
|
|
|
|
|
Jax Pritz |
Bowman |
|
|
|
|
|
Better to Burn Out Than Fade Away |
Skipper |
342608O |
|
|
|
|
Silver Fox (J 24) |
|
Jasjeet Sood |
|
325874E |
|
|
|
|
Six Brothers (C-32) |
|
Chris Kramer |
|
151426J |
|
|
|
|
Skye (Farr 395) |
|
Ty Anderson |
|
275048X |
|
|
|
|
Snappy (Tartan 33) |
|
Ove Haxthausen |
|
669538S |
|
|
|
|
South Wind (Swan 44) |
|
Walter & Joy Pierson |
|
274856D |
|
|
|
|
Strange Brew (J 105) |
|
Randy Bourne |
|
|
USARB132 |
|
|
|
Stratos (J 105) |
|
Marcus Wunderlich |
|
652123T |
|
|
|
|
Synchronicity (X-332) |
|
Ed Hogan |
|
295919D |
|
|
|
|
Tecumseh (C&C 36) |
|
Donald Rotzien |
|
204363Q |
|
|
|
|
Tenacity (Beneteau First 44.7) |
|
Samuel Fuller |
|
218252V |
USASF22 |
|
|
|
Veronica (Islander Bahama 30) |
|
Ed Tella |
|
655817D |
|
|
|
|
Wildeyes (Quest 30) |
|
Michael Millard |
|
|
|
|
|
|
Zuma (J 109) |
|
Steve Chronert |
|
106965A |
|
|
|
|