2019 10th Annual The St. Petersburg Classic Regatta
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
Abeona (Morgan 36-5)
Joseph Toth 311905J    
Back OFF (Soverel 33)
Tony Barrett    
Barefoot wanderer (S2)
Bob Burnett    
because (sharpie catboat)
richard carlson 101878U    
Bella (Morgan 32)
Kathy Walsh 786527T    
Bella Vita (Landing School 26)
Michael Cichon    
Buttercup (Pearson 35)
Donna Sue Marks Tactician 389361i   Group 1  
Michele McHugh Headsail Trimmer    
Jennifer Peterson Skipper    
Lisa Rau Pit   Group 1  
Miranda Rundle Main Trimmer    
Melissa Zodda Headsail Trimmer   Group 1  
Capella (Navigator)
Kris Self    
CAVU (Hatteras 40)
Joel Taliaferro 174530O    
Chief (Herreshoff)
Nick Carper    
Desiderata (Bristol 32 CB)
Richard Boler    
Emerald Mistress (O'Day)
Jack Thompson    
Freelance (Sabre 28-1)
Christopher Chow USACC258  
Hula Girl (Ranger 23)
Steve Shortt 744914X    
Interlude (DeFever Trawler)
Peter Schwarz    
Into The Mystic (Heritage West Indies)
Mike Wessel    
Jhawk (J 105)
Arata Abrams 659138X USADD125  
Koinonia II (Tartan 33)
Garth Reynolds    
Last Tango (Hunter 33.5)
Daniel Dawson 279986U    
Lucky Tiger (Beneteau Oceanis 321)
Marie Blough Main Trimmer    
Karolina Borkowski Tactician    
Brian LIEBERMAN Headsail Trimmer    
Bob Meyer 710699Z    
Jackie Meyer Owner    
Mi SueƱo D/C (Morgan 44cc N/M)
Ron Kinney / Holanda Manzano 276441W    
Mojo (J 34c)
Mauro Harto 347438C    
Moonshine (Ericson 32-3)
Sharon Grasmehr    
NONE (Sonar)
ROSEMARY SHERMAN    
Pegasus (CCA)
James Alterizio    
Harvey Kasper    
Pipa0221 (Catalina)
Mariano Alvarez 6417    
Purdy (sloop fractional)
anna pesce Captain    
Gary Self    
Red Sky (Nightwind 35)
Charles Mixson    
Riva (Tartan3000)
Dick Crowl 767033Q    
Rose Therese (Tartan 3500)
Judy Kryger    
Robert Kryger Skipper    
Salty Sonar (Sonar)
Selga Sakss 214415K    
SITREP (P 35)
Rick Smith    
Burrell Wood    
Norma Wood    
Southern Cross (N/M 46)
thomas conwell    
Surge (Compass 47)
Charles Archer    
Swamp Rabbit (One Off - Hough 33)
Mark Berte 672418p    
Tack Tick (Martin 243)
Michael Siedlecki 189730B    
The answer (C&C32)
John Doyle    
Warrior (Tripp 38)
Grant Dumas 370904M    
White Hawk (Cherubini)
Hobie Collins Floater   Group 1  
Mary Collins In the way   Group 1  
Colin Curtis Headsail Trimmer   Group 1  
Joel Heyne Headsail Trimmer 115151L    
JP Miller Bow   Group 1  
Alice Petrat Medic/Doctor    
Greg Petrat Skipper    
Matt Petrat Helm    
Pam Petrat Other   Group 1  
Janice Ritchie Other   Group 1  
XTC (BENETEAU)
THOMAS GLEW YES    
You Know Who (S2 7.9)
Paul Guidi 270226J    

Main Menu


Copyright © Interactive Creations 2000-2021