|
Crew Name |
Position |
USSailing # |
World Sailing # |
World Sailing Class. |
Class Approv. |
AHYADOOIN' (Corsair 31) |
|
Forbes Husted |
|
242906N |
|
|
|
|
Alligator (Melges 24) |
|
Christopher Jeffries |
|
|
|
|
|
|
Back Pocket (San Juan 21) |
|
Tony Valerio |
|
|
|
|
|
|
Bad Idea (Melges 24) |
|
Jeff Bodie |
Spinnaker trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Kevin Fisher |
Pit |
|
|
Group 1 |
|
|
Heidi Rittmeyer |
Tactician |
|
|
|
|
|
Scot Zimmerman |
|
729478T |
USAMZ28 |
|
|
|
Big Red (GT Spin) (Ranger 29) |
|
DeWayne McCave |
|
317014N |
|
|
|
|
Blest 2 (Catalina 30) |
|
John Lynch |
|
742981Z |
|
|
|
|
cu mal (j/34c) |
|
Clark Phelps |
|
294403O |
|
|
|
|
Driven2 (J 109) |
|
Jim Milliken |
|
|
|
|
|
|
Flying Toaster (Melges 24) |
|
Mike Dow |
|
175771B |
|
|
|
|
Gotta Wanta (J 122) |
|
Robert Mampe |
|
|
|
|
|
|
HahPoon (Harpoon 6.2) |
|
Blake Bernard |
Alternate |
|
|
|
|
|
Chad Brown |
|
|
|
|
|
|
Terry Raven |
Strategist |
|
|
|
|
|
Dan Smith |
Bow |
|
|
|
|
|
Knockout (B 25) |
|
Julie Davidson |
|
|
|
|
|
|
Missy DiPisa |
Floater |
|
|
Group 1 |
|
|
Tammi Hollis |
Pit |
|
|
Group 1 |
|
|
Petra Kuehnis |
Bow |
|
|
Group 1 |
|
|
Michelle Kuffer |
Headsail Trimmer |
|
|
|
|
|
Kim Marian |
|
|
|
|
|
|
Anne Rodeck |
|
|
|
|
|
|
Libby Tomlinson |
Skipper |
|
|
|
|
|
Kokomo (Marek Schock) |
|
Wes Schulz |
|
|
|
|
|
|
LeCOQ (Melges 24) |
|
Thomas Roop |
|
270017g |
USATR38 |
|
|
|
Legacy (J 88) |
|
Chris Hagstrom |
Headsail Trimmer |
|
|
|
|
|
Deb Lanning |
Bow |
|
|
|
|
|
Lyn Dolson Pugh |
Mid Bow |
|
|
Group 1 |
|
|
Gerri Sorbie |
Main Trimmer |
|
|
|
|
|
Jim & Scott Sorbie |
|
390331l |
|
|
|
|
Al Uryga |
Headsail Trimmer |
|
|
|
|
|
Legacy (J-88) |
|
Jim Sorbie |
|
390331L |
|
|
|
|
Liberation (Melges 24) |
|
C. David Phelps |
|
|
|
|
|
|
Liberty (Dehler39) |
|
Douglas Wipperman |
|
|
|
|
|
|
Major Woody (Melges 24) |
|
David Skibowski |
|
309260Y |
|
|
|
|
Merlin (GT Spin) (C&C 33 mk1) |
|
joseph jonika |
|
273460T |
|
|
|
|
Mongo (C & C) |
|
Grady Jordan |
|
294424T |
|
|
|
|
Mongo (C & C) |
|
Grady Jordan |
|
294424T |
|
|
|
|
Outrageous (Islander Bahama 30) |
|
Richard Kraemer |
|
320276Q |
|
|
|
|
Padawan 3 (Melges 24) |
|
Christopher Lamb |
|
281495B |
|
|
|
|
Relentless (Schock 40) |
|
Mark Hagan |
|
247405r |
|
|
|
|
Rights of Mann (Sabre 34) |
|
Sam Bender |
|
|
|
|
|
|
Rocket (Jenneau Sun Odyssey 379) |
|
Dave Conrad |
|
|
|
|
|
|
Rub 1 (Melges 24) |
|
Adam Prettyman |
|
|
|
|
|
|
Scholarship II (Alberg 30) |
|
Thomas Olman |
Headsail Trimmer |
|
|
|
|
|
David Terrell |
|
|
|
|
|
|
Slippery (Melges 24) |
|
Jerry Miller |
|
|
|
|
|
|
Social Member (Melges 24) |
|
Mac VanStratt |
|
|
|
|
|
|
Spyke (GT Spin) (Cal 40) |
|
Dan Spyhalski |
|
229308V |
|
|
|
|
TACS Melges (mothership (Melges 24) |
|
Ben Ferris |
|
256436x |
|
|
|
|
TFWB Relentless (J29) |
|
George Petritz |
|
201014y |
|
|
|
|
Wasabi (Catalina 320) |
|
Chas. Gabor |
|
26726150 |
usacg67 |
|
|
|
Wicked (Tartan 4100 TM SD) |
|
Tom Young |
|
399847Q |
|
|
|
|
Y (S2 6.9) |
|
Devereaux Trepp |
|
|
|
|
|
|