24th Annual Annapolis Leukemia Cup Regatta
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
A Train (Harbor 20)
Patrick Shannon/ Robert Reeves    
Allegro (Harbor 20)
Ken Stevens 334128Q    
Anneliese (Beneteau 40)
Joe Zebleckes 748500S    
Aunt Jean (J 35)
James Sagerholm / Jerry Christofel 188268i    
Bat IV (J 105)
Andrew Kennedy 365406s USAAK35  
Beatnik (C&C 110)
Paul Kaladas 215813O    
Better Mousetrap (J 105)
Grealy Putnam 118436V USARP97  
Blockade Runner (Farr 30)
Bruce Bingman / Taran Teague 125496C    
Breakaway (J 105)
Richard Hinds 127246U USARH75  
Brilliant (Harbor 20)
KATHY ANDERSON Other    
Ward Anderson Skipper    
Kenneth Appleton Owner 654965F USAKA13  
Bullfrog (Harbor 20)
Timothy Adelman    
Capricorne (Beneteau First 36.7)
Terry Bohner Headsail Trimmer   Group 1  
Laurent Givry 740109N USALL49  
Michael Mc Namara 672153y USAMM270  
Susan Singer    
Katerine Wojciechowska   Group 1  
Caroline (Alerion 28)
Kevin McNeil 212054J    
Celerity (Beneteau 473)
Rick Lober 250491S USARL130  
Chessie (J/105)
John Kircher 178325X    
Chicken Little (Cal 25)
Charlles Husar 188124V    
Cool J (J 80)
Alexander Kraus 689222N GERAK13  
Cure (J 70)
John Dodge    
Darkhorse (J111)
David McCreight    
DAY DREAM (O'Day 25)
Jack LaMay    
Defiant (S2 7.9)
Fred Caison 196051U    
Derecho (J 70)
Neil Sullivan usans45    
Dianthus (CS 36M)
David Tabor 697841s    
Divide by Zero (Frers45)
John Lanigan 166638A    
Dream Builder (Catalina 350)
Pam Ray & Dick McSeveney    
Elixir (Harbor 20)
Anne Lamoureux Headsail Trimmer    
Brian Wiersema 731209P    
Endurance (Harbor 20)
John Heintz    
Fahrvergn├╝gen (Cal 25)
Steven Milby 732383X    
Fiddlers' Green (Sabre 28 Mark III)
Bob Arias    
Fiona (Harbor 20)
Patrick Shannon Richard Turman    
Firebrand (J 105)
Jon Slabaugh 713684Z    
Following Seas (Catalina 36)
robert heaney    
Forever Young (Taswell)
Josh Young    
Fortunate SOul (Saga 43)
Ursula Skagen    
Full Circle (J/42)
Paul Mikulski 179282H    
Fuzzy Logic (Harbor 20)
William Sutton    
Gratitude (MG38)
Benedict Capuco 148314R    
H20 (Harbor 20)
Garth Hichens 261996F    
Halcyon (Alerion Express 28)
Jason Goscha 314924s    
Harry (J105)
John White 114973X    
Helios (J 105)
Steve and Gregg Sunshine 687303K    
Incognito (Andrews Star 30 turbo)
Greg Robinson 241432i    
Infectious Smile (J30)
Tristan Keen 713938k    
Insatiable (J 30)
Ron Anderson 186257B    
Janus (Tartan 4100)
Steve Burkholder    
Joint Custody (J 70)
Jenn & Ray Wulff    
Jubilee (Beneteau First 36.7)
Keith Mayes 335732U USAKM89  
JUICE (Alerion 28)
David Gendell    
Kindred Spirit (Beneteau 42)
Jack Campbell    
Robert Greve 93666    
Wendy Greve    
Miriam Kaiser    
Carroll McGillin Co-Skipper    
Lynn McGillin    
Lyrical (Sabre 402)
Charles Corbin    
MAGIC (Alerion Express 28)
Jonah Seiger 712222E    
Mango (J 80)
Ken Mangano 258132U    
MEADEOR (Harbor 20)
JIM&RACHEL MEAD 321    
Merlyn (Harbor 20)
William Cahill 344    
Misty (Harbor 20)
Scott Steele    
Mofongo (Harbor 20)
Rick Hill    
MOJO (Wauquiez 40s)
julian bigden    
MONKEY DUST (Tripp 33)
Craig & Dotty Saunders 755203N    
MOONLIGHT SAIL (BENETEAU 49)
Jim Myers    
Mary T Preas    
Marshall Steele    
Susan Steele    
Moxie (J70)
William Jorch    
Muy Vale (Catalina 36)
John Healy    
Olive 'r Twist (Beneteau)
George Siegle    
Pandora (J24)
stephen grimm 30235    
Jack Macklin    
Pearl (Harbor 20)
Mark Kiefaber    
Pogo (J 30)
Charles Lutz 712632K    
PUFFIN (Harbor 20)
Patrick Shannon/ David Shaeffer    
Queen Anne (Harbor 20)
Anne Harrington    
Rantum Scoot (Sabre 34)
Harry Keith    
Kati Sabin Headsail Trimmer    
Redshift (Colgate 26)
Ken Koester 244812O    
Rendezvous (Morgan 366)
rodger carter Skipper 228041R   Group 1  
Reverie (Jeanneau Sun Odyssey 39i)
David Kim    
David Kim    
Christopher Rogers Skipper 354196e    
Rhapsody (Harbor 20)
Dan Corenzwit    
Riptide (Harbor 20)
Bob Shea    
Tracey Shea    
Sail Away (Sabre 402)
Craig Coltharp    
George Hollendursky Skipper   Group 1  
George Hollendursky Co-Skipper   Group 1  
Mike Swift Grinder   Group 1  
Santas Reign, Dear (J 105)
Donald Santa 207626u USADS97  
Sea Tango (Beneteau 393)
Dennis Krizek    
Shamrock (J 30)
Bruce Irvin 235378C    
Sheila Marie (harbor 20)
bob kehoe 652323g    
Skimmer (Harbor 20)
Peter Trogdon    
Skimmer (Alerion Express 28)
Jack & Marti Detweiler 165174X    
Slush Fund (J 111)
Jim Connelly 739592Q    
SqueeZeplay (IMX 40)
Gregg Brinegar 241626M    
Swifty (Harbor 20)
Rich Weaver    
T-Bone (J 35)
Bruce Artman 293244T    
Tru Blu (Harbor 20)
Jim Kizziar    
Robert Kottler    
Cooper Rees    
Tsunami (J 70)
Todd Olds / Thomas Iseler / Preben Ostberg 196132S USAT07  
USA 11 (J 80)
Bert Carp 206319Q    
VAYU (J 80)
David Andril 275186E    
Velella (Harbor 20)
Marino diMarzo 652189F    
White Lightnin' (J 80)
Vince Kalish 233062N USAVK5  
Wind River (J 105)
Mark Elert 235113J    
Windcharm (IP35)
Kathleen Robinson    
Windrider (J 80)
Tom Walsh / John Potvin 188666k    
Yellow Jacket (Harbor 20)
Bulman Scholz Syndicate 120245F USAJS231  
Zalek (J-33)
Ted Slotwinski 118452V    
ZEPHYR (Cal 25)
David Hoyt 143871V    

Main Menu

Copyright © Interactive Creations 2000-2022