|
Crew Name |
Position |
USSailing # |
World Sailing # |
World Sailing Class. |
Class Approv. |
Afternoon Delight (Columbia 26 MK11) |
|
Stephen Linebaugh |
|
|
|
|
|
|
Another Road (Heritage West Indies 36) |
|
Rafael Cardenas |
In the way |
|
|
Group 1 |
|
|
Alan Davidson |
Other |
|
|
Group 1 |
|
|
Tywonn Davidson |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Maggie Garrett |
Main Trimmer |
|
|
|
|
|
Tim Ruman |
|
262745U |
|
Group 1 |
|
|
Kristen Salomon |
Main Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Dana West |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Bumbugo (Ericson) |
|
Charles Archer |
|
|
|
|
|
|
Suzanne Hooper |
|
|
|
|
|
|
Tony Hooper |
|
|
|
|
|
|
Penny Simone |
Skipper |
|
|
|
|
|
Robert Simone |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Cactus (Freedom 21 SD) |
|
Ian Sanders |
Skipper |
|
|
|
|
|
Kaden Sanders |
Spinnaker trimmer |
|
|
|
|
|
Cakewalk (SR 21) |
|
Joshua Wilus |
|
|
|
|
|
|
Capella (Navigator) |
|
Kris Self |
|
|
|
|
|
|
CAYENNITA III (C & C) |
|
Antonio F. Sanpere |
|
178803W |
ISVAS2 |
Group 1 |
|
|
Desiderata (Bristol 32 CB) |
|
Richard Boler |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Egret (Hinckley Pilot 35) |
|
Daniel Mattox |
|
|
|
|
|
|
Meagen Mattox |
Co-Skipper |
|
|
Group 1 |
|
|
Nick Middleton |
Other |
|
|
Group 1 |
|
|
fiddlesticks (Nonsuch 30) |
|
Guy VanDoren |
|
|
|
|
|
|
Gimmi shelter (Martin ) |
|
taylor denny |
Main Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Lon Ethington |
|
151231e |
|
Group 1 |
|
|
Margaret Gimmi |
Owner |
|
|
Group 1 |
|
|
mike kutz |
Floater |
|
|
Group 1 |
|
|
RORY MAHER |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Hula Girl II (Catalina 36 MK II) |
|
Kelsey Brachna |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Dan Martin |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Alicia McManaman |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Justin Mrozek |
Bow |
|
|
Group 1 |
|
|
Kaitie Popp |
Other |
|
|
Group 1 |
|
|
Steve Shortt |
Skipper |
744914X |
|
|
|
|
Chris Spencer |
Main Trimmer |
|
|
|
|
|
Koinonia II (s) (Tartan 33) |
|
James Masson |
Grinder |
|
|
Group 1 |
|
|
Audrey Orgo |
Helm |
|
|
|
|
|
Garth L Reynolds |
Owner |
|
|
Group 1 |
|
|
Mark Rother |
Strategist |
|
|
|
|
|
Peyton Swyers |
|
|
|
|
|
|
Demetrius Zouboukos |
|
|
|
|
|
|
MALLARD (SEA SPRITE) |
|
TED BROWN |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Erin Brown CCC-A |
Main Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Midnight Blue (Morgan 34) |
|
Chris Staibus |
Co-Skipper |
|
|
|
|
|
Scott Sullivan |
Co-Skipper |
|
|
Group 1 |
|
|
Robert Taylor |
Captain |
|
|
|
|
|
Mojo (J 34c) |
|
Mauro Harto |
|
347438C |
|
|
|
|
Moonshine (Ericson 32-3) |
|
Kelly Beach |
Medic/Doctor |
|
|
Group 1 |
|
|
Kathy Botero |
Main Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Alfredo Davila |
Tactician |
|
|
|
|
|
Sharon Grasmehr |
Skipper |
|
|
|
|
|
Matt McMillan |
Grinder |
|
|
|
|
|
Bob Pavlak |
Co-Skipper |
|
|
|
|
|
Chris Randolph |
Grinder |
|
|
|
|
|
Obsession (Soverel 26) |
|
Tony Barrett |
Cat 3 Cooler Jockey |
|
|
Group 1 |
|
|
Don Conant |
|
|
|
|
|
|
Brian Conlin |
|
|
|
|
|
|
Lisbeth Petersen |
Other |
|
|
Group 1 |
|
|
Brad Sayre |
Tactician |
|
|
Group 1 |
|
|
Allison Wallace |
Spinnaker trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Paradiso (Cal 33-2) |
|
Erik Elmgren |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Paul Lionti |
Grinder |
|
|
Group 1 |
|
|
Mike May |
Pit |
|
|
|
|
|
Curt Rodgers |
Main Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Passing Wind (Flat top) |
|
Tim Haskett |
|
|
|
|
|
|
Rose Therese (Tartan 3500) |
|
Robert Kryger |
|
|
|
|
|
|
Shazaam! (J/42) |
|
Jody Abrams |
Cat 3 Cooler Jockey |
|
|
Group 1 |
|
|
Jonathan Bush |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
George Cussins |
Mid Mast |
|
|
|
|
|
Carla Mitcham |
Pit |
|
|
Group 1 |
|
|
Sean Motta |
|
|
USASM133 |
Group 1 |
|
|
mitcham stephen |
Cat 3 Cooler Jockey |
669519S |
|
Group 1 |
|
|
Avery Troutt |
Bow |
|
|
Group 1 |
|
|
Calvin Troutt |
Cat 3 Cooler Jockey |
|
|
Group 1 |
|
|
tacktick (martin243) |
|
Malti Jossette |
|
|
|
|
|
|
Tazz (Cal) |
|
Wanda Bermudez |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Warrior (Tripp 38) |
|
Julian Ajello |
Bow |
|
|
Group 1 |
|
|
Miguel Aviles |
Mid Mast |
|
|
Group 1 |
|
|
Dan Burleson |
Switch Flipper |
|
|
Group 1 |
|
|
Morten Christoffersen |
Tactician |
|
|
Group 1 |
|
|
Mickey Cooper |
Spinnaker trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Grant Dumas |
|
370904M |
|
Group 1 |
|
|
Carey Macy |
Pit |
|
|
Group 1 |
|
|
Stevie Pescarino |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Doug Phares |
Rush Chairman |
|
|
Group 1 |
|
|
Preston Weaver |
Mast |
721395A |
WUSAPW82 |
Group 1 |
|
|
White Hawk (Cherubini 48) |
|
Hobie Collins |
Navigator |
|
|
Group 1 |
|
|
Colin Curtis |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
LEE GOODMAN |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Robert Holesbeke |
Floater |
|
|
Group 1 |
|
|
Megan Hunter |
Staysail trimmer |
|
|
|
|
|
Jacob Inocencio |
Floater |
|
|
Group 1 |
|
|
Alice Petrat |
Navigator |
|
|
|
|
|
Greg Petrat |
Skipper |
|
|
|
|
|
Matt Petrat |
Helm |
|
|
Group 1 |
|
|