2022 Bay City Yacht Club Wednesday Night Series
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
Acadia (Corsair 28R)
Robert Nelb 217864D   Group 1  
Accipiter (F 25c)
Mike Garam   Group 1  
Adagio (G35)
Alan Gurski 770570Q    
Amante2 (Farr 49)
Greg Velez 106201D USAPV21 Group 1  
Ataraxis (J 130)
Greg Bellor Rush Chairman USAGB103 Group 1  
Mike Carr Main Trimmer    
Todd Duncan Headsail Trimmer    
Matthew Gibas Boat Captain 293670Z   Group 1  
Greg Horvath Floater    
John Johnson Owner 804519S    
Alana VanWert Pit    
Bahari (Beneteau First 40.7)
David / Gabe Day 770292X   Group 1  
Bond Girl (S2 7.9)
Drew & Jenessa Hilger 714011P USADH110  
Carol J (Hunter 49)
Thomas Jessup    
Indigo (Farr 33)
Konnor Lange    
McRags (Catalina 445)
Larry Peters    
Mechanical Music (Tartan 10)
David Lange USADL107 Group 1  
Mirage (Catalina 34)
Gregory Rankin    
Nelda Ray (F 33RX)
Peter Pattullo 353386C    
Ollie (Gougeon 35)
John Thomas   Group 1  
Plum Crazee (C&C 30)
Nicholus Darbee    
William Darbee 138992K    
Brian Donaldson Other   Group 1  
Roy Tuttle    
Resilient (Esse 850)
MIKE RUHLAND   Group 1  
Rough Rider (P36)
Brett Albert Primary Speed Guy   Group 1  
Steve Bradley Headsail Trimmer   Group 1  
Carlos brown Bow   Group 1  
Catherine Carroll Grinder   Group 1  
Max Dehn Offside trimmer   Group 1  
Leo Devota Mid Mast   Group 1  
Erica Garcia Main Trimmer   Group 1  
Tony Garczynski Tactician USAAG50 Group 1  
Nina Joppich Grinder   Group 1  
Tim Livingston Main Trimmer   Group 1  
Peter Sulfridge In the way 16553   Group 1  
Mary Jo Wolcott Offside trimmer   Group 1  
RUSH (Evelyn 32-2)
Rush Racing Syndicate    
Sapphire (Beneteau First 40.7)
S. Emery Scheibert USASS224   Group 1  
Sharon Kaye (J 29)
Joshua Criner Grinder    
Jim Ferency Skipper   Group 1  
Chet Joppichel Headsail Trimmer    
Kevin Reder Pit Assist    
Claire Stevens Headsail Trimmer    
Ben Tierney Grinder    
Sohest (Beneteau First 36.7)
Joseph Frost Headsail Trimmer 812962P   Group 1  
Brent Gaudreau Bow   Group 1  
Chad Hages Main Trimmer   Group 1  
Christian McAlvery Strategist   Group 1  
Jerry Somalski Owner 753080Q USAJS337 Group 1  
Splinter (Triman)
Bob Struble    
Sting (Catalina 38)
Michael Bouckaert   Group 1  
Summer Wind (S3 9.2A)
Lisle Conly 2036175    
Trick Shot (Mirage 338)
Joe Shotwell    
Unleaded (Corsair F-27 Formula)
E. J. VanSickle    
Wampum (Choate 37)
Chris Jones    
Wildcard (Gougeon 32 Cat)
greg bull 208717W    

Main Menu

Gougeon Bay Landscaping West Marine SBCSA
Award & Sports Amante2 Acadia Bahari
Sting    

Copyright © North Technology Group LLC 2000-2022
Terms & Conditions   •  Privacy_Policy