|
Crew Name |
Position |
USSailing # |
World Sailing # |
World Sailing Class. |
Class Approv. |
ADRA (First 31.7) |
|
Zinovios Grigoriadis |
Captain |
|
USAZG4 |
Group 1 |
|
|
Argyris Hadjipanteli |
Pit |
|
CYPAH2 |
Group 1 |
|
|
Vasilios Kontanas |
Headsail Trimmer |
|
GREVK21 |
Group 1 |
|
|
Timoleon Pantazis |
Spinnaker trimmer |
|
GRETP10 |
Group 1 |
|
|
Eleni Saketou |
Main Trimmer |
|
GREES4 |
Group 1 |
|
|
Evi Xirou |
Spinnaker trimmer |
|
GREEX3 |
Group 1 |
|
|
AEGLI (Bavaria 36) |
|
MATHAIOS HASIOTIS |
Main Trimmer |
|
GREMC3 |
Group 1 |
Yes |
|
CHRISTINA KARVOUNIDOU |
Headsail Trimmer |
|
GRECK8 |
Group 1 |
|
|
ALEXANDROS LYMPERIDIS |
Mast |
|
GBRAL65 |
Group 1 |
|
|
CHARALAMPOS MARANTIDIS |
Headsail Trimmer |
|
GRECM8 |
Group 1 |
|
|
ANDREAS PANDAS |
Spinnaker trimmer |
|
GREAP40 |
Group 1 |
|
|
ANTONIS PAPALEONIDAS |
Bow |
|
GREAP41 |
Group 1 |
|
|
Dimosthenis Vardavoulias |
Captain |
|
GREDV4 |
Group 1 |
|
|
AEOLUS II MOTHERCARE (FIRST 36,7) |
|
KOSTANTINOS KARAVAGGELIS |
Bow |
|
GREKK31 |
Group 1 |
|
|
Konstantinos Papadas |
Helm |
|
GREKP7 |
Group 1 |
|
|
ZOI PAPATHANASIOU |
Headsail Trimmer |
|
GREZP1 |
Group 1 |
|
|
STATHIS PAROUSIS |
Mast |
|
GREEP18 |
Group 1 |
|
|
IOANNIS POLITIS |
Spinnaker trimmer |
|
GREIP14 |
Group 1 |
|
|
NIKOS SOTIROPOULOS |
Pit |
|
GRENS12 |
Group 1 |
|
|
VAGGELIS SPANOS |
Main Trimmer |
|
GREVS11 |
Group 1 |
|
|
DIMITRIOS TRIANTAFLAROS |
Floater |
|
GREDT13 |
Group 1 |
|
|
AFRITA (XP-44) |
|
Oz Adam |
|
|
ISROA3 |
|
|
|
On Azulai |
|
|
ISROA5 |
|
|
|
Yarin Davidovich |
Spinnaker trimmer |
|
ISRYD2 |
Group 1 |
|
|
George Ertsos |
|
|
GREGE2 |
|
|
|
Tal Harari |
|
|
ISRTH1 |
Group 1 |
|
|
George Pateras |
|
|
GREGP33 |
|
|
|
Roni Raviv |
|
|
ISRRR1 |
Group 1 |
|
|
Sigal Segev |
|
|
ISRSS7 |
|
|
|
Yaakov Shun |
Bow |
|
ISRYS11 |
Group 1 |
|
|
Aviram Swissa |
|
|
ISRAS7 |
|
|
|
Easy Swissa |
Helm |
|
ISRES6 |
|
|
|
Orit Swissa |
|
|
ISROS13 |
|
|
|
Allegoria (Bavaria 35 match) |
|
Ioannis Argyrakis |
|
|
Greia6 |
Group 1 |
|
|
George Argyropoulos |
|
|
Grega3 |
Group 1 |
|
|
Spyros Drakopoulos |
|
|
Gresd6 |
Group 1 |
|
|
Evangelia Fostiropoulou |
|
|
Greef3 |
Group 1 |
|
|
Athanasios Gizas |
|
|
Grega8 |
Group 1 |
|
|
Stefanos Kiposis |
Bow |
|
Gresk31 |
Group 1 |
|
|
Jenny Thodou-Argyraki |
|
|
Greet10 |
Group 1 |
|
|
George Tsakas |
|
|
Gregt8 |
Group 1 |
|
|
ALSOUMA (IMX 40) |
|
Alexandros Athanasiou |
|
|
|
|
|
|
Alexandros Bethanis |
|
|
|
|
|
|
Giannis Bethanis |
|
|
|
|
|
|
Vaso Elliniadi |
|
|
|
|
|
|
Theodore Georgiadis |
|
|
|
|
|
|
Despina Renieri |
|
|
|
|
|
|
Sotiris Rimbapis |
|
|
|
|
|
|
Konstantinos Tsigaras |
|
|
|
|
|
|
Stelios Xoulakis |
|
|
|
|
|
|
ANATELOUSA AFRODITI (FIRST 34.7) |
|
STEFANOS ASPRIDIS |
|
|
GRESA13 |
Group 1 |
|
|
GEORGIOS AVGERINOS |
|
|
GREGA11 |
Group 1 |
|
|
PANTELIS ARISTOTELIS CHATZIKYROU |
|
|
GREPC4 |
Group 1 |
|
|
NIKOLETTA DELIGIANNI |
|
|
GREND3 |
Group 1 |
|
|
KONSTANTINOS SORTIKOS |
|
|
GREKS9 |
Group 1 |
|
|
GEORGE VAMVAKAS |
|
|
GREGV9 |
Group 1 |
|
|
CHRISTOS ZALIDIS |
|
|
GRECZ1 |
Group 1 |
|
|
ANAX (FIRST 34.7) |
|
NIKOS ANAGNOSTOU |
Skipper |
|
GRENA4 |
Group 1 |
|
|
KONSTANTINOS DIMITRAKOPOULOS |
Main Trimmer |
|
GREKD8 |
Group 1 |
|
|
VASSILIS KRATSAS |
Offside trimmer |
|
GREVK7 |
Group 1 |
|
|
GEORGIOS SARASITIS |
Tactician |
|
GREGS16 |
Group 1 |
|
|
IOANNIS SOVANTZIS |
Mast |
|
GREIS8 |
Group 1 |
|
|
KOSTAS STASINOPOULOS |
Bow |
|
GREKS8 |
Group 1 |
|
|
MICHAIL STEFOS |
Headsail Trimmer |
|
GREMS14 |
Group 1 |
|
|
VASILIKI VERYKIOU |
Pit |
|
GREVV4 |
Group 1 |
|
|
ARGO 1 (First 44.7) |
|
Aristidis Aggelidis |
Mast |
|
GREAA27 |
Group 1 |
|
|
Kyriakos Dimitriadis |
Spinnaker trimmer |
|
GREKD7 |
Group 1 |
|
|
Elpida Fragopoulou |
Bow |
|
GREEF2 |
Group 1 |
|
|
Dimitrios Goulielmos |
Grinder |
|
GREDG7 |
Group 1 |
|
|
Noulis Iordanidis |
Captain |
|
GREII1 |
Group 1 |
|
|
Chrysavgi Kekeli |
Pit |
|
GRECK10 |
Group 1 |
|
|
Dimitrios Kopellou |
Main Trimmer |
|
GREDK15 |
Group 1 |
|
|
Kostas Kostas |
Helm |
|
GREKK29 |
Group 1 |
|
|
Maria Tsami |
Offside trimmer |
|
GREMT8 |
Group 1 |
|
|
Dorothea Tsatsou |
Pit |
|
GREDT10 |
Group 1 |
|
|
Pavlos Zakas |
Headsail Trimmer |
|
GREPZ4 |
Group 1 |
|
|
Aristotelis (Rodman 42) |
|
Aggelos Boubouras |
Headsail Trimmer |
|
GREAB22 |
Group 1 |
|
|
Zacharias Dantsios |
Main Trimmer |
|
GREZD3 |
Group 1 |
|
|
Loutzoudi Georgia |
Pit Assist |
|
GREGL2 |
Group 1 |
|
|
Panagiotis Karnoutsos |
Pit |
|
GREPK20 |
Group 1 |
|
|
Giorgos Kostas |
Captain |
|
GREGK23 |
Group 1 |
|
|
Nikoletta Papadeli |
Bow |
|
GRENP14 |
Group 1 |
|
|
Lazaros Tosidis |
Grinder |
|
GRELT9 |
Group 1 |
|
|
Ilias Tsaousidis |
Spinnaker trimmer |
|
GREIT5 |
Group 1 |
|
|
Christiana Tsiakiri |
Mast |
|
GRECT10 |
Group 1 |
|
|
Michael Tsoukalis |
Navigator |
|
GREMT9 |
Group 1 |
|
|
Astrapi (Jeanneau OD) |
|
Ioannis Chortaridis |
Headsail Trimmer |
|
GREIC4 |
Group 1 |
|
|
Christoforos Gkritzelakis |
Captain |
|
GRECG5 |
Group 1 |
|
|
Apostolos Mantzidis |
Pit |
|
GREAM27 |
Group 1 |
|
|
Athanasios Papaioannou |
Helm |
|
GREAP47 |
Group 1 |
|
|
Antonios Pazarlis |
Bow |
|
GREAP48 |
Group 1 |
|
|
Dimitris Theodoridis |
Main Trimmer |
|
GREDT9 |
Group 1 |
|
|
Konstantinia Vasileiou |
Headsail Trimmer |
|
GREKV4 |
Group 1 |
|
|
Avantes (First 31.7) |
|
John Afendras |
Bow |
|
|
|
|
|
DIONYSIOS FOTOPOULOS |
|
|
|
|
|
|
Stelios Karagianis |
Helm |
|
|
|
|
|
Thanasis Karatzas |
Headsail Trimmer |
|
|
|
|
|
Christos Tolias |
Main Trimmer |
|
|
|
|
|
BANA BIOLETTA 3 (ILC 40) |
|
Vaggelis Christadonis |
Spinnaker trimmer |
|
GREEC4 |
Group 1 |
|
|
Dimitris Christantonis |
Mast |
|
GREDC3 |
Group 1 |
|
|
Panagiotis Goulas |
Headsail Trimmer |
|
GREPG4 |
Group 1 |
|
|
Panos Kapetanidis |
Offside trimmer |
|
GREPK19 |
Group 1 |
|
|
Anestis Karatzas |
Runners |
|
GREAK50 |
Group 1 |
|
|
Antonis Katzourakis |
Bow |
|
GREAK47 |
Group 1 |
|
|
Nikos Papantonopoulos |
Pit |
|
GRENP15 |
Group 1 |
|
|
Vasilis Priftis |
Main Trimmer |
|
GREVP16 |
Group 1 |
|
|
Jenny Schaefer |
Runners |
|
GERJS111 |
Group 1 |
|
|
Giannis Sykaris |
Helm |
|
GREJS5 |
Group 1 |
|
|
BANA BIOLETTA 4 (ILC 40) |
|
PANAGIOTIS BUZIS |
|
|
GREPB5 |
Group 1 |
|
|
IOANNIS CHRISTODOULOU |
|
|
GREIC5 |
Group 1 |
|
|
Roula Galani |
|
|
GRERG1 |
Group 1 |
|
|
STATHIS KARAHISARIDIS |
|
|
GRESK32 |
Group 1 |
|
|
ATHANASIA KONTOULI |
Other |
|
GREAK52 |
Group 1 |
|
|
ATHANASIOS KYRIAZIS |
Other |
|
GREAK51 |
Group 1 |
|
|
ZOE LAMPRAKOPOULOU |
Other |
|
GREZL1 |
Group 1 |
|
|
EFTHALIA-MARIA MARKOPOULOU |
Other |
|
GREEM15 |
Group 1 |
|
|
CHRISTINA PANORIOU |
|
|
GRECP14 |
Group 1 |
|
|
George Sykaris |
Helm |
|
GREGS5 |
Group 1 |
|
|
GEORGIOS TANTOULOS |
|
|
GREGT9 |
Group 1 |
|
|
MARIA LILI ZAMIT |
|
|
GREMZ7 |
Group 1 |
|
|
Baximus (X-35) |
|
Chrysa Arvanitidou |
Pit |
|
|
Group 1 |
|
|
Thanasis Baxevanis |
|
|
|
|
|
|
Efthimia Boura |
Bow |
|
|
Group 1 |
|
|
Simos Konstantinidis |
Mast |
|
|
Group 1 |
|
|
Styliani Koulampa |
Pit |
|
GRESK34 |
Group 1 |
|
|
Maria Pilidou |
Bow |
|
|
Group 1 |
|
|
Dimitrios Plakas |
Spinnaker trimmer |
|
|
Group 3 |
|
|
Antonios Skorditis |
Mast |
|
GREAS16 |
Group 1 |
|
|
Aristides Tsitsikas |
Main Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Nikolaos Tzirinis |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 3 |
|
|
Panagiotis Votsaridis |
|
|
|
|
|
|
BLACK JACK (GP42) |
|
Stavros Argyros |
Bow |
|
GRESA14 |
Group 1 |
|
|
Markos Chatzikyriakakis |
Owner |
|
GREMC4 |
Group 1 |
|
|
Giannis Giannopoulos |
Bow |
|
GREIG5 |
Group 1 |
|
|
Robert Goglis |
Navigator |
|
GRERG2 |
Group 1 |
|
|
Makis Kourtesis |
Owner |
|
GREIK23 |
Group 1 |
|
|
Miltos Mathioudis |
Mast |
|
GREMM23 |
Group 1 |
|
|
Dimitris Pananakis |
Pit |
|
GREDP23 |
Group 1 |
|
|
Alexandros Tagaropoulos |
Helm |
|
GREAT6 |
Group 1 |
|
|
Dimitris Telios |
Grinder |
|
GREDT11 |
Group 1 |
|
|
Konstantinos Trigonis |
Tactician |
|
GREKT4 |
Group 3 |
|
|
Maria Vasileiou |
Pit Assist |
|
GREMV9 |
Group 1 |
|
|
Blue Sky (GS 43 B&C) |
|
Nazareno Bait |
Pit |
|
ITABB20 |
Group 1 |
|
|
Marco Bodini |
Headsail Trimmer |
|
ITAMB3 |
Group 1 |
|
|
Carlo Brenco |
Main Trimmer |
|
ITACB68 |
Group 1 |
|
|
Gabriele Bruni |
Tactician |
|
ITAGB72 |
Group 3 |
|
|
Claudio Castiglioni |
Staysail trimmer |
|
ITACC26 |
Group 1 |
|
|
Edoardo Iperique |
Pit Assist |
|
ITAEI5 |
Group 1 |
|
|
Matteo Savelli |
Bow |
|
ITAMS24 |
Group 1 |
|
|
Claudio Terrieri |
Helm |
|
ITACT29 |
Group 1 |
|
|
Raul Vendemini |
Offside trimmer |
|
ITARV30 |
Group 1 |
|
|
BlueLine Free Motion (Bavaria 35 Match) |
|
Panagiotopoulos Antonis |
Spinnaker trimmer |
|
GREAP43 |
Group 1 |
|
|
Drakopoulos George |
Skipper |
|
GREGD12 |
Group 1 |
|
|
Patsamanis Giannis |
Mast |
|
GREGP32 |
Group 1 |
|
|
Sipsa Ioanna |
Headsail Trimmer |
|
GREIS7 |
Group 1 |
|
|
Hrysomallis Ntinos |
Pit |
|
GREKH2 |
Group 1 |
|
|
Spanos Panagiotis |
Main Trimmer |
|
GREPS12 |
Group 1 |
|
|
Andrianopoulos Vagelis |
Bow |
|
GREVA6 |
Group 1 |
|
|
BOLD (BOLT 37) |
|
SERTAC ATICILAR |
Mast |
|
TURSA14 |
Group 1 |
|
|
NIHAT AYDIN |
Spinnaker trimmer |
|
BULNA2 |
Group 3 |
|
|
DENIZ AYLAN |
Headsail Trimmer |
|
TURDA6 |
Group 1 |
|
|
SERDAR CALISKAN |
Helm |
|
TURSC7 |
Group 1 |
|
|
ENES CAYLAK |
Main Trimmer |
|
TURE |
Group 1 |
|
|
Kaya Dinar |
Tactician |
|
TURKD1 |
Group 3 |
|
|
BARIS KANTEKIN |
Pit |
|
TURBK16 |
Group 1 |
|
|
KIVANC SEVINC |
Bow |
|
TURKS7 |
Group 1 |
|
|
Bullet-Encode (TP52) |
|
Thomas Choundas |
Grinder |
|
|
|
|
|
Dimitris Deligiannis |
Skipper |
|
|
|
|
|
Panos Douros |
Spinnaker trimmer |
|
GREPD2 |
Group 3 |
|
|
Simos Kambouridis |
Co-Skipper |
|
GRESK4 |
Group 3 |
|
|
Florendia Koulampa |
Floater |
|
|
Group 1 |
|
|
Dimitris Negris |
Grinder |
|
|
|
|
|
George Priftis |
Pit |
|
GREGP23 |
Group 1 |
|
|
Alekos Sachtouris |
Grinder |
|
|
|
|
|
Petros Sekouris |
Main Trimmer |
|
GREPS8 |
Group 1 |
|
|
George Siaravas |
Runners |
|
GREGS14 |
Group 1 |
|
|
Nikolaos Sinouris |
Owner |
|
|
Group 1 |
|
|
Periklis Spirou |
Mast |
|
|
Group 3 |
|
|
Akis Tsarouchis |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 3 |
|
|
George Tsigkoulis |
Bow |
|
GREGT1 |
Group 1 |
|
|
BUYAN (Sydney 40) |
|
HRYHORIY DERUN |
Staysail trimmer |
|
UKRHD1 |
Group 1 |
|
|
OLEKSANDR IVANIEIEV |
Pit |
|
UKROI4 |
Group 1 |
|
|
ALBERT KABAKOV |
Skipper |
|
UKRAK10 |
Group 1 |
|
|
VITALII KUSHNIR |
Main Trimmer |
|
UKRVK15 |
Group 1 |
|
|
IRYNA KUTINOVA |
Pit Assist |
|
UKRIK8 |
Group 1 |
|
|
DMYTRO MALIARCHUK |
Headsail Trimmer |
|
UKRDM6 |
Group 1 |
|
|
VASYL NIKOLENKO |
Mast |
|
UKRVN2 |
Group 1 |
|
|
SERGIY STUDENTSOV |
Spinnaker trimmer |
|
UKRSS11 |
Group 1 |
|
|
OLEKSANDR VERBYTSKYY |
Navigator |
|
UKROV2 |
Group 1 |
|
|
MAKSYM VOLOSHYN |
Bow |
|
UKRMV1 |
Group 1 |
|
|
canevel spumanti (First 40 CR) |
|
ITAalessandro alberti |
Tactician |
|
ITAAA13 |
Group 1 |
|
|
stefano campanacci |
Headsail Trimmer |
|
ITASC71 |
Group 1 |
|
|
manuel costantin |
Owner |
ita1040 |
ITAMC159 |
Group 1 |
|
|
andrea delre |
Mid Bow |
|
ITAAD79 |
Group 1 |
|
|
walter jagodic |
Headsail Trimmer |
|
ITAWJ1 |
Group 1 |
|
|
ales omari |
Headsail Trimmer |
|
ITAAO5 |
Group 1 |
|
|
ottavio persico FROVA |
Mast |
|
ITAOP6 |
Group 1 |
|
|
augusto poropat |
Helm |
|
ITAAP59 |
Group 1 |
|
|
sandi suc |
Bow |
|
ITASS53 |
Group 1 |
|
|
giulio trani |
Nav/Tac |
|
ITAGT35 |
Group 1 |
|
|
Cilgin Sigma (FARR40) |
|
Can Aksit |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Yigit Borhan |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Vedat Deger |
|
|
|
Group 1 |
|
|
ugur tarik gul |
|
|
|
Group 1 |
|
|
halit mert issever |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Safak Kansu |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Can Oz |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Orhan Tuker |
Skipper |
|
|
Group 1 |
|
|
Mert Ulufi |
|
|
|
Group 1 |
|
|
Bora Yavuz |
Mast |
|
|
Group 1 |
|
|
Code Zero Vodafone (Grand Soleil 42R) |
|
Michalis Belegris |
Skipper |
|
GREMB5 |
Group 1 |
|
|
Liza Diamantaki |
Pit |
|
GRELD2 |
Group 1 |
|
|
Pavlos Ganiaris |
Bow |
|
GREPG5 |
Group 1 |
|
|
George Karousos |
Headsail Trimmer |
|
GREGK25 |
Group 1 |
|
|
Vasiliki Lioumi |
Pit |
|
GREVL4 |
Group 1 |
|
|
George Mpouses |
Main Trimmer |
|
GREGM24 |
Group 1 |
|
|
George Papadopoulos |
Skipper |
|
GREGP34 |
Group 1 |
|
|
Loukas Simos |
Mast |
|
GRELS3 |
Group 1 |
|
|
Dimitrios Tetteris |
Spinnaker trimmer |
|
GREDT12 |
Group 1 |
|
|
Ioannis Zaoudis |
Mid Bow |
|
GREIZ2 |
Group 1 |
|
|
COSA NOSTRA (ARCHAMBAULT GRAND SURPRISE) |
|
Panagiota Kiriakidou |
Helm |
|
GREPK22 |
Group 1 |
|
|
IOANNIS KIRPITSAS |
Mast |
|
GREIK25 |
Group 1 |
|
|
IOANNIS PALAMIDIS |
Headsail Trimmer |
|
GREIP15 |
Group 1 |
|
|
FOTEINI PARTALI |
Bow |
|
GREFP1 |
Group 1 |
|
|
Dimitris Petras |
Skipper |
|
GREDP7 |
Group 1 |
|
|
MARINA PLATONA |
Pit |
|
GREMP25 |
Group 1 |
|
|
VASILIS ZABETOGLOU |
Main Trimmer |
|
GREVZ4 |
Group 1 |
|
|
DUVETICA GREY GOOSE (ARYA 415) |
|
Marega Alessandro |
|
|
|
|
|
|
Straniero Andrea |
|
|
|
|
|
|
Di Piazza Ciro |
|
|
|
|
|
|
Augusti Daniele |
|
|
|
|
|
|
Ciampalini Jacopo |
|
|
|
|
|
|
Polo Manuel |
|
|
|
|
|
|
Stroppolo Matteo |
|
|
|
|
|
|
Paoletti Michele |
|
|
|
|
|
|
Pinelli Paolo |
|
|
|
|
|
|
Nicolettis Samuele |
|
|
|
|
|
|
ElliniXX (IMX 40) |
|
ARISTEIDIS PANOUSIS |
Spinnaker trimmer |
|
GREAP39 |
Group 1 |
|
|
VICTORIA ADAMIDOU |
Bow |
|
GREVA8 |
Group 1 |
|
|
AGGELOS ASLANIDIS |
Navigator |
|
GREAA23 |
Group 1 |
|
|
KONSTANTINOS KELLIS |
Mast |
|
GREKK28 |
Group 1 |
|
|
BAMINTELE ALEXANDROS KOUANTRI |
Main Trimmer |
|
GREBK6 |
Group 1 |
|
|
STERGIOS LEONTARIDIS |
Skipper |
|
GRESL8 |
Group 1 |
|
|
CHRISTOS PANAGIOTOU |
Pit |
|
GRECP11 |
Group 1 |
|
|
LOUIZA PAPADIMITRIOU DOUKA |
Pit Assist |
|
GRELP5 |
Group 1 |
|
|
ALKIVIADIS SPYROGLOU |
Headsail Trimmer |
|
GREAS15 |
Group 1 |
|
|
IOANNA TZIKA |
Headsail Trimmer |
|
GREIT6 |
Group 1 |
|
|
ENALLAX (X-99) |
|
Dimitrios Amoutzidis |
Bow |
|
|
Group 1 |
|
|
Athanasia Bekiaroudi |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Konstantinos Filippidis |
|
|
|
|
|
|
Orestis Gartaganis |
Pit |
|
|
Group 1 |
|
|
Stylianos Kalaitzidis |
Mast |
|
gresk30 |
Group 1 |
|
|
Ioannis Karoulis |
Main Trimmer |
|
GREIK22 |
Group 1 |
|
|
Theodoros Tsakalis |
Helm |
|
GRETT5 |
Group 1 |
|
|
EQUINOX (X-372) |
|
Sotirios Athanasiadis |
|
|
|
|
|
|
Antonis Atnoniadis |
|
|
|
|
|
|
Alexandros Chronis |
|
|
|
|
|
|
Vasileios Kroustalis |
|
|
|
|
|
|
GEORGIOS MATSIKIDIS |
|
|
|
|
|
|
Sofia Matsikidou |
|
|
|
|
|
|
Stavros Papaioannou |
|
|
|
|
|
|
Sgouros Sgouromallis |
|
|
|
|
|
|
Michail Tsirogiannis |
|
|
|
|
|
|
Extreme Ways (XP-38) |
|
Inaki Castaner |
Tactician |
|
ESPIC10 |
|
|
|
Tim Davis |
Headsail Trimmer |
|
AUSTD3 |
Group 3 |
|
|
Edward Hartung |
Headsail Trimmer |
|
SWEEH5 |
|
|
|
Andrew Holdsworth |
Helm |
214665W |
GBRAH4 |
|
|
|
Mick McCool |
Strategist |
|
HKGMM3 |
|
|
|
Jesper Riise |
Pit |
|
DENJR4 |
|
|
|
Hans Christian Rosendahl |
Bow |
|
DENHR9 |
|
|
|
Lars Peter Rosendahl |
Mast |
|
DENLR4 |
|
|
|
Peter Westfal |
Main Trimmer |
|
DENPW5 |
Group 3 |
|
|
FILINTA (First 31.7) |
|
Panagiotis Apostolopoulos |
|
|
GREPA5 |
Group 1 |
|
|
Konstantina Giannopoulou |
|
|
GREKG5 |
Group 1 |
|
|
Periklis Koukotas |
|
|
GREPK23 |
Group 1 |
|
|
Stefanos Kyrligkitsis |
Mast |
|
GRESK33 |
Group 1 |
|
|
Angelos Papanikolaou |
|
|
GREAP35 |
Group 1 |
|
|
Adam Tsiolakakis |
|
|
GREAT23 |
Group 1 |
|
|
Flying Cloud (Millenium 40 Q.B.) |
|
Tudor Atanasiu |
Bow |
|
ROUTA2 |
Group 1 |
|
|
Viorel Burca |
Skipper |
|
ROUVB1 |
Group 1 |
|
|
Mihai Nicolae Fagarasan Manciu |
Helm |
|
ROMMF2 |
Group 1 |
|
|
Florian Cristian Florea |
Headsail Trimmer |
|
ROUCF1 |
Group 1 |
|
|
Catalin Luchian |
Main Trimmer |
|
ROUCL1 |
Group 1 |
|
|
Iurie Virgil Maxim |
Tactician |
|
ROUIM1 |
Group 1 |
|
|
Mirko Noli |
Owner |
|
ITAMN41 |
Group 1 |
|
|
Ionut Pitiriga |
Mid Bow |
|
ROUIP1 |
Group 1 |
|
|
GORBON BLUE MATRIX (MAT 10.10) |
|
Orhan Gorbon |
|
|
9216040062 |
|
|
|
ANDREA MARENGO |
|
|
00385 |
|
|
|
RIDVAN ÖMER ÖVÜNÇ |
Offside trimmer |
|
504801310 |
Group 1 |
|
|
LORENZO LARRY PUJATTI |
|
|
|
|
|
|
SERTEL SEN |
Navigator |
|
3034121094 |
Group 1 |
|
|
ALI SOMER |
|
3435040067 |
|
|
|
|
ALP SOMER |
|
|
3435040010 |
|
|
|
CEREN YILDIZ |
|
|
5048010286 |
|
|
|
Granma-X (IMX 38) |
|
Emilios Aslanis |
Spinnaker trimmer |
|
GREEA10 |
Group 1 |
|
|
Kostas Chrysochoidis |
Mast |
|
GREKC6 |
Group 1 |
|
|
Vaia Darzanou |
Pit |
|
GREVD5 |
Group 1 |
|
|
Georgia Klonizaki |
Pit Assist |
|
GREGK24 |
Group 1 |
|
|
Teo Papadopoulos |
Bow |
|
GRETP9 |
Group 1 |
|
|
Christoforos Pritsoulis |
Skipper |
|
GRECP12 |
Group 1 |
|
|
Christos Rizos |
Spinnaker trimmer |
|
GRECR1 |
Group 1 |
|
|
Charalampos Sidiropoulos |
Main Trimmer |
|
GRECS1 |
Group 1 |
|
|
Nina Sidiropoulou |
Tactician |
|
GRENS11 |
Group 1 |
|
|
HAKUNA MATATA (COMET 41s) |
|
Dimitris Fournaris |
Headsail Trimmer |
|
GREDF2 |
Group 1 |
|
|
LILIAN KOKKALH |
Bow |
|
SUICK4 |
Group 1 |
|
|
Georgios Kypris |
Offside trimmer |
|
GREGK27 |
Group 1 |
|
|
Triantafillos Mavroudis |
Skipper |
|
GRETM1 |
Group 1 |
|
|
christos pappas |
Mast |
|
GRECP15 |
Group 1 |
|
|
STELIOS PLOMARITIS |
Mast |
|
GRESP16 |
Group 1 |
|
|
Petros Skalkos |
Navigator |
|
GREPS14 |
Group 1 |
|
|
Despoina Sotitiadou |
Offside trimmer |
|
GREDS11 |
Group 1 |
|
|
NIKOS VAMVAKOPOULOS |
Offside trimmer |
|
GRENV6 |
Group 1 |
|
|
ANASTASIA VARSAMOPOYLOY |
Mid Mast |
|
GREAV13 |
Group 1 |
|
|
Heaven Can Wait II (Beneteau First 45) |
|
Aleksander Grischunin |
|
|
RUSAG30 |
Group 1 |
|
|
Dmitry Ivanov |
Grinder |
|
RUSDI4 |
Group 1 |
|
|
Daria Ivanova |
|
|
RUSDI5 |
Group 1 |
|
|
Sergei Lebedev |
Skipper |
|
RUSSL9 |
Group 1 |
|
|
Dmitry Ovsiannikov |
Main Trimmer |
|
RUSDO3 |
Group 1 |
|
|
Maria Ovsiannikova |
Spinnaker trimmer |
|
RUSMO6 |
Group 1 |
|
|
Vladimir Samsonenko |
Mid Mast |
|
RUSVS39 |
Group 1 |
|
|
Sergey Soloviov |
Staysail trimmer |
|
RUSSS30 |
Group 1 |
|
|
Sergey Vinogradov |
Mast |
|
RUSSV8 |
Group 1 |
|
|
Horizont (Hanse 400) |
|
Dimitar Bachvarov |
Strategist |
|
|
|
|
|
Hristan Dimitrov |
Tactician |
|
|
|
|
|
Ivaylo Dimitrov |
Main Trimmer |
|
|
|
|
|
Momchil Petrov |
Main Trimmer |
|
|
|
|
|
Anton Spasov |
Spinnaker trimmer |
|
|
|
|
|
Ilian Tenekedjiev |
Skipper |
|
BULIT4 |
|
|
|
Boyan Tomov |
Mast |
|
|
|
|
|
Tsvetomir Tsonev |
Headsail Trimmer |
|
|
|
|
|
indigo (first 31.7) |
|
Nicolae Alexandrescu |
Navigator |
|
ROUNA1 |
Group 1 |
|
|
mihai boitor |
Headsail Trimmer |
|
ROUMB4 |
Group 1 |
|
|
Mihai Butucaru |
Helm |
|
ROMMB1 |
Group 1 |
|
|
onose ciprian |
Skipper |
|
ROUCO1 |
Group 1 |
|
|
mihai cobianu |
Mast |
|
ROUMC1 |
Group 1 |
|
|
Sorin Diaconescu |
Pit |
|
ROUSD1 |
Group 1 |
|
|
Liviu Zagan |
Bow |
|
ROULZ1 |
Group 1 |
|
|
Integrale (Mumm 36) |
|
pasopoulou evdokia |
Pit |
|
GREEP19 |
Group 1 |
|
|
marina kakava |
Offside trimmer |
|
GREMK18 |
Group 1 |
|
|
thanasis martinis |
Spinnaker trimmer |
|
GRETM6 |
Group 1 |
|
|
george papageorgiou |
Bow |
|
GREGP35 |
Group 1 |
|
|
kostas sofras |
Main Trimmer |
|
GREKS11 |
Group 1 |
|
|
Xanthippos Terlemes |
Tactician |
|
GREXT2 |
Group 1 |
|
|
NIKIFOROS THEOCHARIDIS |
Mast |
|
GRENT9 |
Group 1 |
|
|
sotiris zabetoglou |
Skipper |
|
|
Group 1 |
|
|
IRONFX (Farr 45) |
|
Alexandros Adamides |
Pit |
|
CYPAA3 |
Group 1 |
|
|
Charalambos Avaratzis |
Spinnaker trimmer |
|
CYPCA1 |
Group 1 |
|
|
Yiannos Christophorides |
Main Trimmer |
|
CYPYC1 |
Group 1 |
|
|
Nicolas Epiphaniou |
Skipper |
|
CYPNE2 |
Group 1 |
|
|
Takis Fellas |
Grinder |
|
CYPCF1 |
Group 1 |
|
|
Michel Fialas |
Spinnaker trimmer |
|
CYPMF1 |
Group 1 |
|
|
Kleanthis Hadjisoteriou |
Nav/Tac |
|
CYPKH1 |
Group 1 |
|
|
Paris Hadjisoteriou |
Grinder |
|
GBRPH94 |
Group 1 |
|
|
Andriana Matsi |
|
|
CYPSM3 |
Group 1 |
|
|
Andreas Milidonis |
Grinder |
|
CYPAM3 |
Group 1 |
|
|
George Savvides |
Bow |
|
CYPGN1 |
Group 1 |
|
|
Creon Tchacos |
Grinder |
|
GBRCT44 |
Group 1 |
|
|
IZMIR YELKEN (MAT1010) |
|
Akif Keser |
Spinnaker trimmer |
|
TURMK7 |
Group 1 |
|
|
Mehmet Nezih Kirbeyi |
Main Trimmer |
|
TURMK8 |
|
|
|
NILGUN OZATESOGLU |
Other |
|
|
Group 1 |
|
|
Tarkan Ozatesoglu |
Headsail Trimmer |
|
TURTO5 |
Group 1 |
|
|
Kaan Ozgonenc |
Owner |
|
TURK01 |
Group 3 |
|
|
Sinem Ozgonenc |
Pit |
|
TURSO7 |
Group 1 |
|
|
Aydin Ustun |
Mast |
|
TURAY8 |
Group 1 |
|
|
Sebnem Yahsi |
Bow |
|
FRASY2 |
|
|
|
KARAVIDA (MAT 10.10) |
|
George Aidonas |
|
|
|
|
|
|
Burak Algon |
Main Trimmer |
|
|
|
|
|
Selda Algon |
Pit Assist |
|
|
|
|
|
Ramazan Alp |
Bow |
|
|
Group 1 |
|
|
Cihan Asal |
Owner |
|
TURCA1 |
Group 1 |
|
|
Orhan Atiker |
Mast |
|
|
Group 1 |
|
|
Alp Doguoglu |
Helm |
|
TURAD7 |
Group 1 |
|
|
Afife Elbirlik |
Runners |
|
|
Group 1 |
|
|
Dimitris Fessas |
Tactician |
|
Gredf3 |
Group 1 |
|
|
Bariscan Istemi |
Navigator |
|
|
Group 1 |
|
|
Hüseyin Cem Köylü |
Headsail Trimmer |
|
TURHK11 |
Group 1 |
|
|
Katariina II (Arcona 340) |
|
Lorenzo Bodini |
Tactician |
|
Italb37 |
Group 3 |
|
|
Kevin Grass |
|
|
|
|
|
|
Raul Grigorjev |
|
|
|
|
|
|
Cristopher Juul |
|
|
|
|
|
|
Juhan Kolk |
|
|
|
|
|
|
Peter Šaraškin |
|
|
|
|
|
|
Karl-Hannes Tagu |
|
|
|
|
|
|
Aivar Tuulberg |
Captain |
|
|
|
|
|
Koursaros (X 372) |
|
Myrto Antonopoulou |
Bow |
|
GREMA5 |
Group 1 |
|
|
Dimitris Bakatselos |
Alternate |
|
GREDB7 |
Group 1 |
|
|
Emmanouil Chatzigiannis |
Alternate |
|
GREEC5 |
Group 1 |
|
|
Nikos Chrisostomidis |
Headsail Trimmer |
|
GRENC5 |
Group 1 |
|
|
Dimitrs Doumantzalis |
Main Trimmer |
|
GREDD15 |
Group 1 |
|
|
Nikolaos Drivakos |
Mast |
|
GREND4 |
Group 1 |
|
|
Maria Iliadou- Kariofili |
Alternate |
|
GREMI2 |
Group 1 |
|
|
Ioannis Lamprianidis |
Skipper |
|
GREIL2 |
Group 1 |
|
|
Stella-Eirini Papaioannou |
Pit |
|
GRESP15 |
Group 1 |
|
|
Petros Paschalis |
Headsail Trimmer |
|
GREPP13 |
Group 1 |
|
|
Martha Vafeidou |
Pit Assist |
|
GREMV7 |
Group 1 |
|
|
Kraken (Mount Gay 30) |
|
ATHANASIOS KOUMPANIS |
Mast |
|
|
Group 3 |
|
|
DIMITRIS MARAKIS |
Skipper |
|
|
|
|
|
IOANNA MIKROU |
|
|
|
|
|
|
ALEXANDROS NTONOPOYLOS |
|
|
|
|
|
|
PARIS PANAGIOTIDIS |
|
|
|
|
|
|
ANASTASIA PAPADOPOULOU |
|
|
|
|
|
|
MARIA PLOMARITI |
|
|
|
|
|
|
VASILEIOS VASILEIADIS |
|
|
|
Group 1 |
|
|
LZ yachting 1991 (X-35) |
|
Nikola Akrap |
Spinnaker trimmer |
|
|
|
|
|
Lachezar Bratoev |
Skipper |
|
BULLB1 |
Group 3 |
|
|
Toni Busic |
Main Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Martin Demirev |
Mid Bow |
|
|
|
|
|
Kaloyan Kateliev |
Offside trimmer |
|
BULKK5 |
Group 1 |
|
|
Nikola Kostov |
Floater |
|
|
Group 1 |
|
|
Marko Marinovic |
Co-Skipper |
|
croMM1 |
Group 3 |
|
|
Vladimir Petrov |
Helm |
|
|
|
|
|
Edin Pilav |
Bow |
|
|
|
|
|
Matrak II (Prototype) |
|
levent bartan |
Pit |
|
TURLB2 |
Group 1 |
|
|
ali günergin |
Mast |
|
TURAG11 |
Group 1 |
|
|
christos kifidis |
Main Trimmer |
|
GRECK9 |
Group 1 |
|
|
selim kinali |
Mid Mast |
|
TURSK9 |
Group 1 |
|
|
cemil okten |
Headsail Trimmer |
|
TURCO11 |
Group 1 |
|
|
orhan ozdas |
Skipper |
|
TUROO12 |
Group 1 |
|
|
sükrü sanus |
Tactician |
|
TURSS |
Group 1 |
|
|
dimitris spanos |
Bow |
|
GREDS1 |
Group 1 |
|
|
erk ulugün |
Headsail Trimmer |
|
TUREU5 |
Group 1 |
|
|
MELITI IV (GRAND SOLEIL 42 R) |
|
GEORGE ANDREADIS |
|
|
|
|
|
|
Stratis Andreadis |
|
|
|
|
|
|
Yannis Apiranthitis |
|
|
|
|
|
|
Federico Buscaglia |
|
|
|
|
|
|
Kelvin Harrap |
|
|
|
|
|
|
Andreas Kypraios |
|
|
|
|
|
|
Donald Mc Cracken |
|
|
|
|
|
|
Yannis Mitakis |
|
|
|
|
|
|
Chrisanthos Papamichael |
|
|
|
|
|
|
Paolo Piccione |
|
|
|
|
|
|
Theodoris Polychronidis |
|
|
|
|
|
|
Michalis Roussos |
|
|
|
|
|
|
Dave Scott |
|
|
|
|
|
|
MELX II - P.L. FERRARI (Sinergia 40) |
|
Aggeliki Aspioti |
|
|
|
|
|
|
Marina Houda |
|
|
|
|
|
|
Panagiotis kampouridis |
Tactician |
|
GREPK1 |
Group 3 |
|
|
Michailos Karvelas |
Grinder |
|
|
Group 1 |
|
|
Anastasios Miliwnis |
|
|
|
|
|
|
Ioannis Orfanos |
Spinnaker trimmer |
|
|
|
|
|
Dimosthenis Papagiannopoulos |
Mast |
|
|
Group 1 |
|
|
Stavros Papagiannopoulos |
|
|
GRESP8 |
|
|
|
Marina Papapanayotou |
Offside trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Vasilis Papoutsoglou |
Main Trimmer |
|
|
Group 3 |
|
|
Leonidas Tzakos |
Bow |
|
|
Group 1 |
|
|
Mojo (First 40.7) |
|
Catalina Blaga |
Runners |
|
ROUCB3 |
Group 1 |
|
|
Gratiela Andrea Buzdugan |
Headsail Trimmer |
|
ROUDB1 |
Group 1 |
|
|
Razvan Alin Cojocaru Petrila |
Main Trimmer |
|
ROURC1 |
Group 1 |
|
|
Catalin Corduneanu |
Skipper |
|
ROUCC2 |
Group 1 |
|
|
Apreotesei Cosmin |
Bow |
|
ROUCA2 |
Group 1 |
|
|
MARIO DEACONESCU |
Floater |
|
ROUMD1 |
Group 1 |
|
|
Adrian Dorobantu |
Grinder |
|
ROUAD2 |
Group 1 |
|
|
George Ghituran |
Nav/Tac |
|
ROUGG1 |
Group 1 |
|
|
CRISTIAN GROSU |
Pit |
|
ROUCG2 |
Group 1 |
|
|
Andrei Ionescu |
Main Trimmer |
|
ROUMI2 |
Group 1 |
|
|
Ileana Mihaela Ionescu |
Floater |
|
ROUII1 |
Group 1 |
|
|
MORGAN IV (GS 39 Sport) |
|
Marco Bartoletti |
Main Trimmer |
|
ITAMB164 |
Group 1 |
|
|
Antonio Bizzarro |
Navigator |
|
ITAAB21 |
Group 1 |
|
|
Corrado Capece Minutolo |
Offside trimmer |
|
ITACC86 |
Group 1 |
|
|
Nicola de Gemmis |
Owner |
|
ITANG4 |
Group 1 |
|
|
Luigi Formoso |
Bow |
|
ITALF16 |
Group 1 |
|
|
Filippis Giuseppe |
Spinnaker trimmer |
|
ITAGF77 |
Group 1 |
|
|
Claudio Innamorato |
Mast |
|
ITACI4 |
Group 1 |
|
|
Paolo Montefusco |
Tactician |
|
ITAPM41 |
Group 3 |
|
|
Mario Zaetta |
Helm |
|
ITAMZ3 |
Group 1 |
|
|
Morpheus (Sydney 43 GTS) |
|
Huseyin Akca |
Floater |
|
|
|
|
|
Anil Berk Baki |
Mast |
|
|
|
|
|
Cem Bozkurt |
Owner |
|
|
Group 1 |
|
|
Douwe Broekens |
Tactician |
|
NEDDB2 |
Group 3 |
|
|
Joan Navarro Guiui |
Bow |
|
|
|
|
|
Berk Gürpinar |
Mid Bow |
|
|
|
|
|
Mert Gürpinar |
Main Trimmer |
|
|
|
|
|
Gerwin Jansen |
Headsail Trimmer |
|
NEDGJ3 |
Group 3 |
|
|
Erdal Kemerdere |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Baris Koncagul |
Grinder |
|
|
|
|
|
Evren Koncagül |
Pit |
|
|
|
|
|
Kamil Solmaz |
Offside trimmer |
|
|
|
|
|
Sinan Sumer |
Skipper |
|
|
|
|
|
Tuna Tokarli |
Main Trimmer |
|
|
|
|
|
My Way (Rodman 42) |
|
Faidon Kydoniatis |
Skipper |
|
GREPK21 |
Group 1 |
|
|
Vasilis Papadakis |
Spinnaker trimmer |
|
GREVP11 |
Group 1 |
|
|
Emmanuel Papageorgiou |
Headsail Trimmer |
|
GREEP16 |
Group 1 |
|
|
Tania Papathanasiou |
Mid Bow |
|
GREAP8 |
Group 1 |
|
|
Emmanouil Pasamichalis |
Bow |
|
GREEP14 |
Group 1 |
|
|
Lena Portaritou |
Pit |
|
GREEP17 |
Group 1 |
|
|
Katerina Scondra |
Mid Mast |
|
GREES5 |
Group 1 |
|
|
Stelios Sotirioy |
Main Trimmer |
|
GRESS16 |
Group 3 |
|
|
George Tsoulfas |
|
|
|
|
|
|
Thodoris Tsoulfas |
Helm |
|
GRETT4 |
Group 3 |
|
|
George Zikos |
Mast |
|
GREGZ8 |
Group 1 |
|
|
Mytilana (Sun Legende 41) |
|
Spyros Delidimitriou |
|
|
GRESD5 |
Group 1 |
|
|
Apostolos Fanariotis |
|
|
AUSAF27 |
Group 1 |
|
|
Jacob Georgiadis |
|
|
GREJG6 |
Group 1 |
|
|
George Giakoulakis |
Skipper |
|
GREGG12 |
Group 3 |
|
|
Alexis Kydonopoulos |
|
|
GREAK49 |
Group 1 |
|
|
Panagiotis Leventos |
|
|
GREPL3 |
Group 1 |
|
|
Michail-Alexandros Michail |
|
|
GREMM22 |
Group 1 |
|
|
Petros Rouvas |
|
|
GREPR2 |
Group 1 |
|
|
Maria Sefertzi |
|
|
GREMS13 |
Group 1 |
|
|
NIRIIDA (ELAN 37 SD) |
|
Dimitris Anastasiadis |
Headsail Trimmer |
|
GREDA9 |
Group 1 |
|
|
Giannis Apostolopoulos |
Main Trimmer |
|
GREGA12 |
Group 1 |
|
|
Ioulia Eirinopoulou |
Pit |
|
GREIE1 |
Group 1 |
|
|
Iosif Ntougiountzou |
Spinnaker trimmer |
|
GREIN1 |
Group 1 |
|
|
Evi Papadopoulou |
Bow |
|
GREPP14 |
Group 1 |
|
|
Pascalis Samaras |
Skipper |
|
GREPS13 |
Group 1 |
|
|
Christina Trapezinou |
Bow |
|
GRECT12 |
Group 1 |
|
|
Gregorios Tsakonas |
Co-Skipper |
|
GREGT11 |
Group 1 |
|
|
Ioannis Zavopoulos |
Mast |
|
GREIZ3 |
Group 1 |
|
|
No respect (1d35) |
|
Daniel Alchanatis |
|
|
|
|
|
|
Nicole Charisi |
|
|
|
|
|
|
olga Chatzikosti |
|
|
|
|
|
|
Sofia Papastefanou |
|
|
|
|
|
|
Marianna Sfontouri |
|
|
|
|
|
|
Eleni Simitzi |
|
|
|
|
|
|
Epaminondas Skarpelezos |
|
|
|
|
|
|
Thanasis Taliadouros |
|
|
|
|
|
|
Kostantinos Triantafilidis |
|
|
|
|
|
|
Northern Light by Samer & Co Shipping (D34MOD) |
|
Fabio Bignolini |
Skipper |
|
ITAFB146 |
Group 1 |
|
|
Filippo Bua |
Headsail Trimmer |
|
ITAFB52 |
Group 1 |
|
|
Marko Bulajich |
Mast |
|
ITAMB230 |
Group 1 |
|
|
Andrea Lanza |
Mid Mast |
|
ITAAL79 |
Group 1 |
|
|
Gianluca Salateo |
Main Trimmer |
|
ITAGS46 |
Group 1 |
|
|
Mattia Sconocchia |
Pit |
|
ITAMS147 |
Group 1 |
|
|
Alessandro Stagni |
Bow |
|
ITAAS117 |
Group 1 |
|
|
Matteo Velicogna |
Headsail Trimmer |
|
ITAMV11 |
Group 1 |
|
|
OPTIMUM 3 - THENAMARIS - OPTIMISE (FARR 52OD) |
|
NIKOS APOSTOLAKIS |
Pit |
|
GRENA2 |
Group 1 |
|
|
GIORGOS Chatzigeorgiou |
Mid Bow |
|
|
Group 1 |
|
|
ALEXIS CHRISOCHOIDES |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
TASSOS DIKASTOPOULOS |
Alternate |
|
|
Group 1 |
|
|
ANTOINE DRILLIAS |
Grinder |
|
GREAD17 |
Group 1 |
|
|
YORGOS ELIOPOULOS |
Pit |
|
GREYE1 |
Group 1 |
|
|
GARY GABRIELAN |
Bow |
|
|
Group 3 |
|
|
GEORGIOS KYRAGIANNIS |
Grinder |
|
GREGK26 |
Group 1 |
|
|
NIKOS LAZOS |
Tactician |
|
|
Group 1 |
|
|
PERIKLIS LIVAS |
Helm |
|
|
Group 1 |
|
|
MANOS MAGANIARIS |
Grinder |
|
|
Group 1 |
|
|
MANOLIS MARKOGIANNAKIS |
Offside trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
CHARALAMPOS MAVROGEORGIS |
Navigator |
|
GREHM3 |
Group 1 |
|
|
LABROS NAKIS |
Main Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
PATROKLOS TACHTATZIS |
Spinnaker trimmer |
|
|
Group 3 |
|
|
STRATIS TSAMPARLIS |
Mast |
|
GREET9 |
Group 1 |
|
|
Oxygonon (X-35) |
|
Alexia Aidona |
Pit |
|
GREAA26 |
Group 1 |
|
|
Ioannis Kafetzopoulos |
Mast |
|
GREIK21 |
Group 1 |
|
|
Venetia Kantsa |
Nav/Tac |
|
GREVK20 |
Group 1 |
|
|
George Matthaiou |
Main Trimmer |
|
GREGM20 |
Group 1 |
|
|
Alexandra Pasi |
Pit Assist |
|
GREAP46 |
Group 1 |
|
|
Thanos Timotheou |
Bow |
|
GRETT10 |
Group 1 |
|
|
Patroklos Tottas |
Headsail Trimmer |
|
GREPT8 |
Group 1 |
|
|
Akis Tsalikis |
|
|
GRELT7 |
Group 1 |
|
|
Lazaros Tsigkakos |
Spinnaker trimmer |
|
GRELT8 |
Group 1 |
|
|
PARALOS (GS 40) |
|
Antigoni Kantouri |
Pit |
|
|
Group 1 |
|
|
SOKRATIS KARAMITSOPOULOS |
|
|
|
|
|
|
Mimis Kasteras |
|
|
|
|
|
|
Konstantinos Kazantzis |
Main Trimmer |
|
GREKK23 |
|
|
|
Rafailina Klonaridou |
|
|
|
|
|
|
mihalis mihailidis |
|
|
|
|
|
|
Vassiliki Papadopoulou |
Bow |
|
|
|
|
|
Iordanis Paschalidis |
Helm |
|
GREIP4 |
Group 3 |
|
|
Kyriakos Saridis |
|
|
|
|
|
|
Fotis Sougioulntzis |
Mast |
|
GREFS2 |
|
|
|
PEGA-MUSTO-ATHENIAN YACHTS (X yacht 362 sport) |
|
Dimitrios Alevizakis |
Owner |
|
GREDA6 |
Group 1 |
|
|
Eva Athanasiadis |
Bow |
|
GREEA9 |
Group 1 |
|
|
Ioanna Daffa |
Headsail Trimmer |
|
GREID2 |
Group 1 |
|
|
Sofia Kaitatzidou |
Spinnaker trimmer |
|
GRESK12 |
Group 1 |
|
|
Kostas Kakaroukas |
Mid Bow |
|
GREKK30 |
Group 1 |
|
|
Agelos Papageorgiou |
Mast |
|
GREAP29 |
Group 1 |
|
|
Manolis Smirlis |
Spinnaker trimmer |
|
GREMS6 |
Group 1 |
|
|
Sotiris Tsamis |
Main Trimmer |
|
GREST9 |
Group 1 |
|
|
Dimitrios tsapelas |
Pit |
|
GREDT7 |
Group 1 |
|
|
Scugnizza Total Lubmarine (N/M 38S) |
|
lars borgstrom |
|
|
|
|
|
|
luigi castria |
|
|
|
|
|
|
federico colaninno |
|
|
|
|
|
|
ferdinando colaninno |
|
|
|
|
|
|
umberto coppola |
|
|
|
|
|
|
vincenzo de blasio |
|
|
|
|
|
|
michele de Giovanni |
|
|
|
|
|
|
alberto grippo |
|
|
|
|
|
|
carlo alberto malagoli |
|
|
|
|
|
|
PAOLO SCUTELLARO |
|
|
|
|
|
|
Shak Shuka (Archambault A35) |
|
Ertug Akman |
Bow |
|
|
Group 1 |
|
|
Bahadir Bozdag |
Mid Mast |
|
|
Group 1 |
|
|
Hasan Utku Cetiner |
|
|
|
|
|
|
Kaya Coskun |
Other |
|
|
Group 1 |
|
|
Doruk Kantarcigil |
Main Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Alikan Tunali |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Yusuf Tunc |
Spinnaker trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Cem Yavas |
Pit |
|
|
Group 1 |
|
|
Suat Yuksel |
Mid Bow |
|
|
Group 1 |
|
|
Simina (Elan 410) |
|
Bogdan Babici |
Mast |
|
ROUPB1 |
Group 1 |
|
|
Cezara Dragomir |
Pit |
|
ROUCD1 |
Group 1 |
|
|
Cristian Dumitrache |
Headsail Trimmer |
|
ROUCD3 |
Group 1 |
|
|
Andrei Dumitrescu |
Main Trimmer |
|
ROUDA1 |
Group 1 |
|
|
Iulia Fulicea |
Skipper |
|
ROUIF1 |
Group 1 |
|
|
Victor Fulicea |
Headsail Trimmer |
|
ROUVF1 |
Group 1 |
|
|
Paul Negoescu |
Bow |
|
ROUPN1 |
Group 1 |
|
|
Ciprian Negoiescu |
Mast |
|
ROUCN1 |
Group 1 |
|
|
Gerasimos Orologas |
Tactician |
|
GREGO1 |
Group 3 |
|
|
Andrei Tanase |
Bow |
|
ROUAT3 |
Group 1 |
|
|
Simina 2 (Elan 340) |
|
Catalin Cicioiu |
Headsail Trimmer |
|
ROUCC1 |
Group 1 |
|
|
Adrian Ciobanescu |
Bow |
|
ROUAC2 |
Group 1 |
|
|
Dragos-Olt Constantinescu |
Main Trimmer |
|
ROUDC2 |
Group 1 |
|
|
Andrei Florian |
Pit |
|
ROUAF1 |
Group 1 |
|
|
Cristian Ghelner |
Skipper |
|
ROUCG1 |
Group 1 |
|
|
Bogdan Ghiga |
Spinnaker trimmer |
|
ROUBG1 |
Group 1 |
|
|
Andrei Ghiteanu |
Mast |
|
ROUAG1 |
Group 1 |
|
|
Anca Sova |
Tactician |
|
ROUAS2 |
Group 1 |
|
|
SUGAR (IY 9.98) |
|
Jaan Akermann |
Skipper |
|
|
|
|
|
Paolo Bucciarelli |
Spinnaker trimmer |
|
|
|
|
|
Ott Kikkas |
Mast |
|
|
|
|
|
Kaarel Kruusmägi |
Pit |
|
|
|
|
|
Maurizio Loberto |
Headsail Trimmer |
|
|
Group 1 |
|
|
Siim Ots |
Bow |
|
|
|
|
|
Matteo Polli |
Main Trimmer |
|
|
Group 3 |
|
|
Enrico Zennaro |
Tactician |
|
|
|
|
|
TAMUMM-MARINESHOP-3M-BAINBRIDGE (FARR30-evo) |
|
COSTAS BIKOS |
|
|
|
|
|
|
kONSTANTINOS CHRISOSTOMIDIS |
|
|
|
|
|
|
ANTONIOS KATIGIANNAKIS |
|
|
|
|
|
|
CHRISTOS RENTZIKAS |
|
|
|
|
|
|
VASILEIOS RENTZIKAS |
|
|
|
|
|
|
kONSTANTINOS TSILFIDIS |
|
|
|
|
|
|
ATHANASIOS VAKALOPOULOS |
|
|
|
|
|
|
THEA (Oceanis 38) |
|
Teodor Ciprian |
Navigator |
|
ROUCT3 |
Group 1 |
|
|
Juravle Florin |
Mid Mast |
|
ROUJF1 |
Group 1 |
|
|
Diana Iliescu |
Helm |
|
ROUDI2 |
Group 1 |
|
|
Dragoicea Ioana |
Headsail Trimmer |
|
ROUID2 |
Group 1 |
|
|
Tascau Ioana |
Headsail Trimmer |
|
ROUIT1 |
Group 1 |
|
|
Uzuna Robert |
Mast |
|
ROURU1 |
Group 1 |
|
|
Iorga Sorin |
Skipper |
|
ROUSI1 |
Group 1 |
|
|
Manea Sorin |
Mid Bow |
|
ROUSM2 |
Group 1 |
|
|
Ciurel Valentin |
Main Trimmer |
|
ROUVC1 |
Group 1 |
|
|
Gheorghe vasilache |
Strategist |
|
ROUGV1 |
Group 1 |
|
|
Three Sisters (First 40.7) |
|
Stanislav Chudoba |
Bow |
|
|
|
|
|
Tomáš Doležal |
Mast |
|
|
|
|
|
Eva Doležalová |
Runners |
|
|
|
|
|
Milan Hajek |
Skipper |
|
|
|
|
|
Ondrej Labuda |
Spinnaker trimmer |
|
|
|
|
|
Jiri Michalcin |
Main Trimmer |
|
|
|
|
|
Adam Plhon |
Tactician |
|
|
|
|
|
Pavel Satoransky |
Pit |
|
|
|
|
|
Petr Stoklasek |
Grinder |
|
|
|
|
|
UNIQ2GO_Hangover (First 34.7) |
|
Hilmiye Göze Aslankara |
Pit |
|
TURGA7 |
Group 1 |
|
|
Mustafa Semih BAY |
Spinnaker trimmer |
|
TURMB10 |
Group 1 |
|
|
Aysegül Gökçen |
Pit Assist |
|
TURAG0 |
Group 1 |
|
|
KAGAN KAPICIOGLU |
Main Trimmer |
|
TURKK6 |
Group 1 |
|
|
burak kocal |
Mid Bow |
|
USABK74 |
Group 1 |
|
|
Enis Odabas |
Bow |
|
TUREO17 |
Group 1 |
|
|
Asil Örgen |
Spinnaker trimmer |
|
TURAO12 |
Group 1 |
|
|
Mehmet GENCO SINDEL |
Skipper |
|
TURMS12 |
Group 1 |
|
|
Ayberk Sözen |
Navigator |
|
TURAS15 |
Group 1 |
|
|
Venid Yacht (Elan 410) |
|
Rosen Dimitrov |
|
|
BULRD6 |
Group 1 |
|
|
Atanas Ivanov |
|
|
BULAI2 |
Group 1 |
|
|
Antonin Konstantinov |
|
|
BULAK2 |
Group 1 |
|
|
Mihail Kopanov |
|
|
BULMK3 |
Group 1 |
|
|
Hagop Manukyan |
|
|
BULHM4 |
Group 1 |
|
|
Georgi Mihov |
|
|
BULGM4 |
Group 1 |
|
|
Rositca Mollova |
|
|
BULRM2 |
Group 1 |
|
|
Petar Nikolov |
|
|
BULPN1 |
Group 1 |
|
|
Teodor Popov |
|
|
BULTP4 |
Group 1 |
|
|
Boyan Stoyanov |
|
|
BULBS1 |
Group 1 |
|
|
VENTUS (Jeanneau Sun Fast 37) |
|
Emmanouil Bouzetos |
Bow |
|
GREEM12 |
Group 1 |
|
|
Stratos Kalapotharakos |
Headsail Trimmer |
|
GREEK16 |
Group 1 |
|
|
Sofia Kaloubari |
Pit |
|
GRESK29 |
Group 1 |
|
|
Michalis Kopelos |
Nav/Tac |
|
GREMK2 |
Group 1 |
|
|
Eleni Kouniaki |
Main Trimmer |
|
GREEK17 |
Group 1 |
|
|
Stavros Kouris |
Helm |
|
GRESK14 |
Group 1 |
|
|
Vaggelis Palantzas |
Mast |
|
GREVP15 |
Group 1 |
|
|
Konstantinos Xenakis |
Spinnaker trimmer |
|
GREKX2 |
Group 1 |
|
|
Windwalker (Swan 45) |
|
Aleksandar Aleksandrov |
Skipper |
|
BULAA1 |
|
|
|
Alexander Alexandrov |
|
|
BULAA2 |
|
|
|
Nikola Alexandrov |
|
|
BULNA1 |
|
|
|
Maria Alexandrova |
Spinnaker trimmer |
|
BULMA1 |
Group 1 |
|
|
Dobromir Donchev |
|
|
BULDD3 |
|
|
|
Ivo Krastev |
|
|
BULIK5 |
|
|
|
Mihail Mitev |
|
|
BULMM3 |
|
|
|
Krum Stoev |
|
|
BULKS2 |
|
|
|
Stoil Stoilov |
|
|
BULSS3 |
|
|
|
Nikolay Tashev |
|
|
BULNT1 |
|
|
|
Olga Tomova |
|
|
BULOT1 |
Group 1 |
|
|