2021 Muskegon Yacht Club - Wednesday Night Series
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
Abbie Normal (S2 10.3)
Cork Boersma 230698z    
Marcus Boersma Mid Bow   Group 1  
Rhonda Boersma In the way   Group 1  
Victoria Boersma Chef   Group 1  
Ken Chudy Main Trimmer   Group 1  
Anna Lovelace Floater   Group 1  
Andrew Mills Floater    
Bad Dog (J 35)
Bruce Bustin Pit    
Brad Fisher Mid Mast   Group 1  
Jeff Fuller Headsail Trimmer   Group 1  
Timothy Graham Main Trimmer    
Antoinette Martin Bow   Group 1  
Ken McKeller    
Larry Taunt 240184P   Group 1  
Jim Wujkowski Headsail Trimmer   Group 1  
Barracuda (Melges 24)
Eric Sloterbeek    
Big Gretch (Melges 24)
Jim Frisinger 244520L   Group 3  
Bulldog (Nelson Marek 41)
William Moe 394101L   Group 1  
C’est la vie (S2 7.9)
Matt Tighe 762589P    
Conundrum (J 30)
Matt Fulkerson Skipper    
Disillusioned Youth (Corby 33)
Francois Telemaque 261376    
Falcon (Alberg 37)
Greg Vandenberg    
Flo23, current (Mumm36)
Leo Chenard   Group 1  
Gecko (Melges 24)
Eric Landman    
Green Too (Melges 24)
Sam Nedeau 130055G   Group 1  
Hold On! (Holder 20)
Todd DeBoode 778689R    
In The Blood (Farr 395)
Eric Bombery 286581G    
Eric Bombery 286581G    
Key 2 Happiness (Cape Dory Typhoon )
James Key 663399m    
Lady K (J 133)
Mike Stewart    
Mas tiempo (GP42)
Bill Hoyer 6615250    
Ragged Edge (Farr 395)
Charles Boelkins 227752Z    
Reprieve (Catalina 36 TR)
Richard Grant   Group 1  
Revelation (Antrim 27)
Robert Holt    
Ricochet (J 30)
Bobby Cox Main Trimmer 145221J    
Jeremy Cox Skipper    
Sandy Cox Pit    
Mark Derby Headsail Trimmer    
Bryan Jennings Headsail Trimmer   Group 1  
Brad Krog Offside trimmer   Group 1  
Lee Stevenson Mid Mast    
Risky Business (Andrews 30)
Brad Alkema Owner 309771G NA Group 1  
Rachel Eernisse Floater    
Aaron Elzinga Bow NA Group 1  
Tim Hans    
Jim Homan Tactician USAJH265  
Bill Liszewski Pit    
Rick Noorman Main Trimmer   Group 1  
Steve Rajkovich Floater   Group 1  
Robyn (S2 7.9)
John Cole Main Trimmer    
Doug Frye Skipper    
Lindsey Graham Spinnaker trimmer    
Patrick Graham Chef    
Grace Kucharski Pit    
Adam Stevens Main Trimmer    
School Bus (J24)
Kimberly Blum    
Scooter (S2 9.1)
Scott Corder 120672M    
Sirenia (Ranger 33)
Bruce Spencer 730981Y    
Sisu (Melges 24)
Ronnie Petty 278259I    
SOLID GOLD (Melges 24)
Kyle Vowels 224734r    
The Djinn (Melges 24)
Ken Gray 189199Q    
The Kraken (M24)
Robert Terry    
Tramp Stamp (Melges 24)
Scott Miller 397455I    
Trap House (Melges 24)
Will Osterink 804892U    
Variance (J 111)
Carl Hanssen 353626T usaCh30 Group 1  
Vivienne (NM 43)
Tom Tabor 408837F   Group 1  
Whisper Again (C&C 32)
Lisa Craft Navigator    
Dylan Lavine Bow    
Peyden Pittman Mid Mast    
Tari Smith Stunt Owner 672027R    
Crystal Stuart Main Trimmer    
Aaron Wharton Bow   Group 1  
Wings (Soverel 30)
Edward Kling   Group 1  
Wooly Bully (Farr)
Gary and mark Marchido    
Zephyr (yamha)
James Clum    
Tim Hans Headsail Trimmer    

Main Menu

Bluffton Bay Sails Clipper Cup Race McKenzie Price Insurance Pigeon Hill Brewing Company

Copyright © Interactive Creations 2000-2022