2022 Peters & May Round Antigua Race
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
Akouavi (Pogo 12.50)
Will Boland Bow    
Chris Howe Headsail Trimmer   Group 1  
Mark I'Anson Other   Group 1  
David Liddell Nav/Tac   Group 1  
Chris Swallow   Group 1  
AMBERSAIL2 (VO 65)
Tomas Barakauskas    
Rokas Barkauskas Grinder   Group 1  
Regimantas Buozius Pit LTURB3 Group 1  
Raimundas Daubaras    
Linas Ivanauskas Captain    
Tomas Jurgelevicius Navigator   Group 1  
Domantas Juskevicius    
Darius Kavaliauskas    
Virgilijus Minelga    
Darius Pilkionis    
Raimondas Siugzdinis    
Daisy (First 456)
Tina Baath   Group 1  
Niels Degenkolw Helm   Group 1  
Dietmar Henke Headsail Trimmer   Group 1  
Emma Henke    
Torben Lundgren    
Henrik Rasmussen Co-Skipper   Group 1  
Ingmar Ravudd   Group 1  
Geronimo (Swan 651)
Erik Veldhuizen    
Hermes (Pogo 12.5)
Alistair Langhorne    
Lee Overlay Partners II (Swan 60)
Lee Adrian    
Libertas (Beneteau 40)
Chesnee Cogswell Bow    
Walter Keenan 179427C   Group 1  
Sean Laming    
Kathrin Leuchtenburg In the way   Group 1  
Dana Miller    
Kate Sonnenfeldt    
Alejandro Vicens Main Trimmer    
Liquid (J 122)
Pamela Baldwin   Group 3  
Ocean Breeze (volvo70)
Steven Travis 120321Y   Group 1  
Optimus Prime (First 40)
Mike Abbey    
Dave Crozier    
Wesley Gibbon    
Tim Goodwill    
David Latham    
Nichlas Munt    
George Oldroyd    
Harry Pickering    
Pata Negra (IRC 46)
Jonathon Pudney    
Sao Jorge (Harmony 52)
Ruaraidh Plummer    
Sete Mares (Archambault 40)
COLIN BALDWIN GBR9095R Group 1  
Team TAZ (RP 37)
Bernard Evan-Wong    
Bernard Evan-Wong    
Samantha Frampton    
Liz Hopkins USALH80 Group 1  
Daniel Law   Group 1  
Jonathan Mears    
Warren Palfrey Headsail Trimmer   Group 1  
Ted Reshetiloff In the way   Group 1  
Alan Scholl    
Jordan Van Headsail Trimmer   Group 1  
Michelle Wheeler Floater   Group 1  
Tosca (Gunboat 68)
Tosca LLC    
TSCHUSS (Fast40+)
Johnny Mordaunt    
Whistler (J121)
Dominic Austin Bow   Group 1  
Stephen Facey    
Paula Jackson Pit Assist   Group 1  
Richard Jackson Tactician   Group 1  
Steven Kern Navigator   Group 1  
Peter Lewis    
Andrew Thwaites Grinder   Group 1  
Mark Thwaites Headsail Trimmer   Group 1  

Main Menu

Copyright © North Technology Group LLC 2000-2022
Terms & Conditions   •  Privacy_Policy