2020 3 Crib Fiasco
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
Advocate (Catalina 34 TM)
Cathy Bredlau    
Toni Hultz    
Josi Martinez   Group 1  
Audrey Sullivan    
Susan Tonon Tactician   Group 1  
Amateur II (T-10)
Michael & Felicia Platzke 730152P    
Archimedes III (C&C 115)
Joe Hummel 231111Z   Group 1  
Bliss (Jeanneau 409)
George Pecherek    
Ruth Pecherek 332190S    
Beth Soltis Other    
Bloody Mary (Pearson 303)
Dan Cooley 778848T    
Boat Grant-Regulators (J 24)
Erica Trejo    
BRAWNDO (Beneteau First 36.7)
Matt Lescohier    
Dash (Beneteau First 36.7)
Joseph Curnyn    
Eagle (Sydney 38)
Shawn/Jerry O'Neill 137950Y USASO25  
Entourage II (1D35)
Michael Dannecker   Group 1  
Esprit d'Ecosse (J 105)
Judith & Ross McLean 729032V USAJM386  
Flerken (Blue Jacket 40)
Peter McLiverty    
Flying Spaghetti monster (J 35)
Mitchell Weisman    
Free Radical (Beneteau First 36.7)
Robert Nelson 262970X   Group 1  
Gangbusters (J 105)
Mark Gannon 130159L    
Gaucho (Beneteau First 36.7)
Mark & Diane Bouckaert 373348Y    
Handsome Pete (Beneteau First 10R)
David Baker 717093B    
Harizon (Dufour Arpege)
Eddie Harrison    
Inferno (Farr 40)
Philip Dowd 147503O usapd10 Group 1  
Intention (Catalina 30 TR)
Bob Garrett    
Jahazi (J 120)
Frank Giampoli 253406I    
Junior (Catalina 30)
Michael Jeongco   Group 1  
Kahuna (S2 9.1)
Loren Thompson    
Kinship (J 105)
Cal Lutton Main Trimmer 770331U   Group 1  
Josh Lutton 791160S   Group 1  
Laura Lutton Bow 798128Q   Group 1  
Koko Loko 2 (Beneteau First 40.7)
Tomasz Kokocinski 337022P    
Kraken (Cal 25)
Brendan Blewett    
Le RĂªve (Sunfast 3300)
Patrick Bredlau 700029   Group 1  
Maskwa (C&C 115)
Donald Waller    
Mazal Tov (J 120)
Shashwat Adhikari Bow    
Ben Dolnik    
Arne Fliflet 329388N   Group 1  
Naomi Fliflet    
Gary Mogilner Floater   Group 1  
Igor Nartov Main Trimmer 735630U   Group 1  
Paul Pointer    
Nicole Scardigno Switch Flipper 780174R USANS70 Group 1  
Mise en Place (Beneteau 381)
Paul Thompson 406297H    
Off Duty (Sabre 38 Mk I)
Stu Friedman 713389B    
Paradigm Shift (C&C 115)
Dave Dickerson 174808T    
Perspicacity (T-10)
Adam Collins, Bob Cohen 697321R   Group 1  
Phantom (J 105)
Peter Schwarzbach    
Primo Veliero (C&C 35 Mark III)
Nate Berenson-Allan   Group 1  
Alex Butler Skipper   Group 1  
Diane Davidson Main Trimmer   Group 1  
Dena Milligan    
David Richardson In the way   Group 1  
Pura Vida (J 111)
John Kalanik 318238Z USAJK153  
Radiance (Farr 38)
Benjamin White 242451N USABW79  
Rat Race (Catalina 320)
Bradley Horn    
Scarlet Begonias (Dufour 36P)
Kevin Foote 696672W USAKF49  
Split Decision (Beneteau First 36.7)
Mark and Nick Norris 160597y USAMN21 Group 1  
Tejas (Hobie 33)
Nate,James,Vytenis,Aras Chamberlin,Herman,Karaitis,Karaitis    
Tenacity (Olson 34)
Peter Cooper    
The Last One (Beneteau 373)
Silviu Petrea 780535P USASP97 Group 1  
Tide The Knot (Jeanneau Sunfast 35)
Robert Metzen 266760B    
Touring Machine (Catalina 275 Sport)
Todd Gayley 790795R    
Tranquillite (Oceanis 343)
Kellee Miller    
Unknown Lady2 (Frers 36)
David Ward    
Vayu (Beneteau First 40.7)
Ron Buzil 245909W   Group 1  
White River (C&C 41)
gary daggett    
Wine Knot (Oceanis 41.1 )
John Rudnick    
Y-Not (J 105)
Gerhard Zinserling 6615591    
Zella (C&C 35-3)
Luke Wolbrink 761052Q   Group 1  

Main Menu

Copyright © Interactive Creations 2000-2021