2020 Vineyard Race
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
Abilyn (mixed) (J 120)
Simon Karstoft Co-Skipper DENSJ2 Group 1  
Josh Reisberg Skipper 714576P USAJR117 Group 1  
Albondigas (J 88)
Lionel Crear Main Trimmer USALC35 USALC35 Group 1  
William Pritz Main Trimmer USAWP61 Group 1  
JUSTIN SCAGNELLI Skipper   Group 1  
Sarah Wilkinson Switch Flipper USASW122 Group 1  
Simon Wills Bow   Group 1  
American Girl (Dehler 42)
justin bonar Nav/Tac   Group 1  
Michael Chapell Helm 751401Q   Group 1  
Daniel Galyon Captain 319200N   Group 1  
Drew Lambert    
Ron LaNeve Co-Skipper 145914R USARL6 Group 3  
James Sherrick Bow   Group 1  
Joe Spinella Main Trimmer USAJS351   Group 1  
Warren Willett Helm   Group 1  
Arethusa (Gunboat 60)
Oliver Dennis-Bale Other   Group 1  
Douglas Lotz Spinnaker trimmer   Group 1  
Phil Lotz 149256c   Group 1  
Fred Mills Captain   Group 3  
Jurrie Reinders Bow    
Kathryn Thomson Spinnaker trimmer   Group 3  
Nikolai Toellborg Mid Bow   Group 3  
Jeff Udell Navigator   Group 3  
Argo (MOD 70)
Ben Bardwell   Group 3  
Westy Barlow   Group 3  
Jason Carroll Helm 246511O USAJC117 Group 1  
Chad Corning Skipper   Group 3  
Anthony Kotoun   Group 3  
Chuck Norris   Group 3  
Charlie Ogletree   Group 3  
Brian Thompson Navigator   Group 3  
Argo (Catalina 400)
Daniel Belikov Headsail Trimmer    
Michael Belikov Helmsman   Group 1  
Igor Dobruskin Headsail Trimmer   Group 1  
Leo Gartsbeyn Mid Mast   Group 1  
Boris Keselman Captain 777385W USABK78 Group 1  
Paul Maslov Spinnaker trimmer   Group 1  
Vlad Mironenko Bow   Group 1  
Nastassia Sakavets Main Trimmer 793327R   Group 1  
Blue Fire (Summit 35)
Douglas Lockhart Headsail Trimmer   Group 1   Yes  
Mark Parry Skipper 232766W   Group 1   Yes  
Ellen Quinn Rush Chairman 208804S USAEQ4 Group 1   Yes  
Charles Rutherford Watch Captain   Group 1   Yes  
Bouree (J 30)
Nick Badal   Group 1  
Stacey Barnes 793499Y USASB204 Group 1  
Blaine Davis    
Byte (Mixed Crew) (Sunfast 3300)
Libby Alexander Co-Skipper   Group 1  
Robert Alexander Co-Skipper   Group 1  
Charlotte (Beneteau First 36.7)
Roy Moss Navigator   Group 1  
RICHARD WEST 275939F USARW108 Group 1  
Choucas 3 (RM 1370)
Ernest Berger Co-Skipper    
Frederic Cosandey Co-Skipper 206441P   Group 1  
Christopher Dragon XI (Ker 40+)
Jonathan Asch Helm USAJA28 Group 1  
Ed Bahen Boat Captain USAEB35 Group 3  
Emmett Dickheiser Main Trimmer 702539V USAED37 Group 3  
Colin Fitzpatrick Spinnaker trimmer USACF15 Group 1  
Larry Fox Navigator 163764X USALF7 Group 1  
Meghan Reilly   Group 1  
Morgen Watson Pro Bowler   Group 1  
Andrew Weiss Skipper 352216l USAAW46 Group 1  
Ben Wilkinson Staysail trimmer USABW17 Group 1  
Ryan Zupon Bow USARZ5 Group 1  
Chwa 2 (Beneteau First 35 CE)
Russell Jacobs Tactician   Group 1  
Angus Page Co-Skipper 289630C   Group 1  
Charlotte Page Navigator 289630C   Group 1  
craig page Owner 289630C   Group 1  
Jerome Tullo Tactician   Group 1  
TJ Tullo Co-Skipper    
Cougar (J 160)
Cole Barney Tactician   Group 1  
Tom Castiglione Other USATC01 Group 3  
AJ Evans Watch Captain   Group 1  
Katie Foley Spinnaker trimmer 789605Z   Group 1  
Alec Horter Floater   Group 1  
Doug Lanthier Bow USADL16 Group 1  
Matthew Marciano Rush Chairman USAMM280 Group 1  
Gary Martin Pit   Group 1  
Eric Olving Spinnaker trimmer 142273P   Group 1  
Leonard Sitar 112566Q USALS50 Group 1  
Cygnus (Nautor's Swan)
Adrian Little Owner 319091E    
Jon Ricci Navigator   Group 1  
Dancing Bear III (Alden 50)
Constantine Baris Skipper 395892N   Group 1  
Chris Brady Floater 229180B USACB114 Group 1  
Ed Brady 223654S USAEB139 Group 1  
Charles Corso Switch Flipper 739282s   Group 1  
Kevin Crouchley Nav/Tac 781870W    
Michael Gehrling Cat 3 Cooler Jockey 356124S   Group 1  
Darren Martin Foil Trimmer   Group 1  
Nick McGhee Mid Bow    
Sean O'Connor Chef    
Jeff Taylor Foil Trimmer 698857C USAJT150 Group 1  
Mario Zaccardi Floater   Group 1  
Dauntless (J 112e)
John Brissette Watch Captain USAJB56   Group 1  
Frederick Finkenauer Mast 731311T USAFF11 Group 1  
Arthur Hanlon 685332F    
Kelly Hanlon Bow 667301b   Group 1  
Kyle Hanlon Cat 3 Cooler Jockey    
John LaBossiere Chef USAJL221 Group 1  
Ellie O'Brien Other   Group 1  
Desna (Tartan 37)
Brian Brousseau Nav/Tac   Group 1  
Ed Sitver Floater 762396D   Group 1  
Arianna Van Voorhis Headsail Trimmer   Group 1  
Gary Van Voorhis Main Trimmer   Group 1  
Adam VanVoorhis Skipper 756271S    
Joshua VanVoorhis Mast    
Samantha VanVoorhis Main Trimmer   Group 1  
Eagle (J 121)
Timothy Grimes Pit   Group 1  
Ryan Kinner Headsail Trimmer 255515R USARK89 Group 1  
Michael Levy Co-Skipper 379204X USAML131 Group 1  
Steven Levy Skipper 251603G USASL117 Group 1  
Ben Millard Bow USABM57 Group 1  
DAVID PAVELKO   Group 3  
Eclipse (Sabre 386)
Marc Berkowitz 243377y    
Michael Byrne Watch Captain 672504J   Group 1  
En Charette YCC (Noe 27)
Abigail Jones Pit    
Ana Mastrocola   Group 1  
Brian Reilly Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Giles Ruck Switch Flipper 743798V   Group 1  
Wynn Simmons Bow 767072G    
Fearless (mixed) (Figaro 3)
Francesca Clapcich Co-Skipper   Group 3  
Jesse Fielding Co-Skipper 285435X USAJF64 Group 3  
Fides (Hunter 340)
Pia Ducrot Co-Skipper   Group 1  
tom ducrot    
Fireball (J 111)
Benoit Ansart Other 312699E USAAB111 Group 1  
Victor Ansart Other   Group 1  
Bill & Jackie Baxter 262424M   Group 1  
Jerry COLE 186268E    
Alex Curtiss Other   Group 3  
John Dunne Main Trimmer   Group 1  
Max Hutter Other   Group 3  
Brendan O'Leary Owner   Group 1  
Flying Jenny (C&C 30 OD)
Taima Crean Pit 796821Q USATC126 Group 1  
Andres Guerra In the way   Group 3  
Ethan Johnson Navigator   Group 3  
Alex Lulewicz Main Trimmer   Group 1  
Ariel nechemia Headsail Trimmer   Group 1  
Oakcliff Sailing    
Gadzooks (C&C 38)
Geoffrey Beringer Skipper 254613O    
Owen Beringer Pro Bowler   Group 1  
Matthew Homewood Co-Skipper   Group 1  
Steven Landis 175963D USASL41 Group 1  
Maryne Sherwood Navigator   Group 1  
Galadriel (Swan 46)
Britt Hughes Strategist   Group 1  
Devin Santa    
Gemini (Hanse 375)
Nick Barta In the way   Group 1  
James Coffman 324519S USAJC81 Group 1  
Derek Ettie Watch Captain   Group 1  
Brian Higgins Navigator   Group 1  
Colby Jennings Mid Bow 767448U   Group 1  
Chris Lindau Nav/Tac   Group 1  
Jon Mears Bow 705545D USAJM513 Group 1  
Zach Ominchinski Nav/Tac   Group 1  
Corey Sabia Main Trimmer 721005Y USACS279 Group 1  
Glim (C&C 40)
William Beery Foil Trimmer 147171W USAWB36 Group 1  
John Fallon Tactician   Group 1  
Peter Fallon Tactician   Group 1  
Ian King Chef AUSIK2 Group 1  
William Klein 713955z    
William G. Klein In the way 755585M USAWK33 Group 1  
Mike McLaughin Switch Flipper   Group 1  
Eric Zeller Strategist 239565H USAEZ1 Group 1  
Group 5 (Figaro 2)
Ben/Ben Shablinsky/Nilsen   Group 3  
Growth Spurt (J 109)
Richard Born Switch Flipper   Group 1  
Ward Detwiler Rush Chairman   Group 1  
Elizabeth Ervin Pit USAEE33 Group 1  
John Greifzu, Jr. Owner 204531K USAJG192 Group 1  
John Hillhouse Rush Chairman 336290B   Group 1  
John Hughes Bow USAJH359 Group 1  
Joe Quick Navigator 240093P USAJQ12 Group 1  
GryphonSolo2 (Akilaria RC2)
Joseph Harris 206829X   Group 1  
Rob Windsor Co-Skipper   Group 3  
Guardian j (J 109)
Robert Douglas Watch Captain USARD84 Group 1  
Don Dwyer Skipper 742626T USADD114 Group 1  
Ken McLean Tactician 242960T USAKM39 Group 1  
In Theory (JPK 1080)
Peter Bauer Switch Flipper   Group 1  
Doug Lynn Other 118654Z USADL014 Group 1  
Peter McWhinnie 651223O   Group 1  
Chris Simon Other   Group 1  
Owen Zimmerman Bow USAOZ2 Group 1  
Jamala IV (Beneteau First 36.7)
Hamish Young 671041S AUSHY1  
Lauren Young AUSLY1 Group 1  
Jericho (Taylor 42)
Zachary Baum Main Trimmer   Group 1  
Thomas Brother Floater 738718U   Group 1  
Andrew Glidden Bow NA NA Group 1  
Addison Harper Spinnaker trimmer 758221M   Group 1  
David Larson 651225Q USADL76 Group 1  
Benoit Molinie 788787T    
Mike Pelosi 769173Q    
Jules (Baltic 52)
Jason Black Watch Captain UsaJb163 Group 3  
Thomas Dunn Skipper   Group 1  
Will Dunn Tactician   Group 1  
Alex Haim Mast    
Riley Kernan Bow   Group 1  
Chris Kniffin Headsail Trimmer 797837R USACK55 Group 1  
James McBrier Pit Assist   Group 1  
Steve Minninger Nav/Tac USASM84   Group 1  
Taylor North Headsail Trimmer   Group 1  
Dorn Redd Headsail Trimmer USADR93 Group 1  
Carolyn Russell Pit 656237U USACR113 Group 1  
Christopher Russell Spinnaker trimmer   Group 1  
Brandon Somers Watch Captain   Group 1  
David Yonks Mid Bow   Group 1  
Libertas YCC (J 111)
Connor Breheny Mid Bow   Group 1  
William Clark Floater   Group 1  
Maggie Costikyan 753227Q   Group 1  
John Donovan 754407W USAJD238 Group 1  
William Donovan Bow USAWD54 Group 1  
John Eastman   Group 1  
Mark McGowan 236730S USAGM79 Group 1  
Chase Reynolds   Group 1  
Loblolly (Sunfast 3600)
Michael Greene Co-Skipper 745811Y    
Michael Keefe Co-Skipper   Group 1  
Loki (J 109)
Adam Klyver Headsail Trimmer USAAK62 Group 1  
David Rosow Owner   Group 1  
Lora Ann (Express 37)
Richard du Moulin 113194   Group 1  
chris Reyling    
M.A.T. 1180 YCC (M.A.T. 1180)
Midshipman George DiFilippo Other   Group 1  
Midshipman John Donovan Pit   Group 1  
Midshipman Andrew Fabiano Mast   Group 1  
Midshipman Veronica Grabiak Runners   Group 1  
Midshipman Neeko Helbich Skipper   Group 1  
Kenneth Luczynski    
Alexander Mueller Navigator USAAM178 Group 1  
Midshipman Kyle Nelson Bow   Group 1  
Midshipman Andrew Perry Spinnaker trimmer   Group 1  
Colton Ramsey Headsail Trimmer   Group 1  
Midshipman Jack Stancil Main Trimmer   Group 1  
Madison (J 120)
Phil Gavey Bow 728589Z USAPG66 Group 1  
Jonathan Johnston Bow   Group 1  
John Kimberly Main Trimmer 667118X   Group 1  
Bryce May Spinnaker trimmer USABM156 Group 1  
Jeffrey Morrison Pit USAJM389 Group 1  
Ken O'Donnell   Group 1  
Brian Spears Skipper 674996E USABS158  
Magic (SC52)
John Corwin 51552    
John C. Corwin Skipper 372058V    
Garrison Rushmore Corwin, III Headsail Trimmer   Group 1  
Cliff Crowley Main Trimmer   Group 1  
Robert Fear Tactician 294118S CANRF15 Group 1  
Andrew Giglia Watch Captain   Group 1  
Lori Giglia Leeward Runner   Group 1  
Bernie Prat Mast   Group 1  
Sandison Weil Navigator    
David Zedlovich Bow   Group 1  
Mistral (J 109)
Bryce Kopp Tactician   Group 1  
Cam Nash Strategist    
Dan Nash Owner    
Tyler Nash Main Trimmer    
Peter Schneider Bow   Group 1  
Bryan Stephan Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Sarah Stephan Chef   Group 1  
Moxiee (J 122)
Ronaldo Borgogni Nav/Tac 266528Z   Group 1  
David Easterbrooks Floater 742686W USADE33 Group 1  
Daniel Heun 211528K USADH7 Group 1  
Gerald Innella Headsail Trimmer   Group 1  
Eric McKnight In the way   Group 1  
Greg Pitner Watch Captain   Group 1  
Maciej Zieminski Headsail Trimmer   Group 1  
Never Settle (J 92)
Jeff Ott Other   Group 1  
Robert Pogue   Group 1  
Next Boat (Morris 45)
taylor Brimberg Headsail Trimmer   Group 1  
Kristen Donelan Floater USAKD25 Group 1  
William Donelan Watch Captain   Group 1  
Mark Ellman 121423D   Group 1  
Hiro Nakajima In the way 165692E USAHN1 Group 1  
Deanna Polizzo Mast USADE37 Group 1  
Nice Tri (Dragonfly)
Aaron Carley Switch Flipper 769100N   Group 1  
Roy Carley Nav/Tac 779933X USARC145 Group 1  
Kevin Hawco    
Nomad (Hunter 40.5W)
Shane Haas    
Steven Pennington Navigator    
Oakcliff Shorthanded Racing (Mixed Crew) (CC) (Kiwi 40FC)
Catherine Chimney Co-Skipper Isacc58 Group 1  
Cullen Zelenka Leeward Runner   Group 1  
Ohana (Dehler 42)
Lindsay Doyle Main Trimmer   Group 1  
Mike Emmert Watch Captain   Group 1  
Russell Hirsch Headsail Trimmer 798089K   Group 1  
Valeriya Minina Headsail Trimmer    
Yuri Petunovs Bow   Group 1  
Charlie Welsh Bow   Group 1  
Ken Wisdom Owner 771833R    
Trevor Wisdom Spinnaker trimmer   Group 1  
Opportunity (mixed) (Figaro 3)
Jonathan McKee Co-Skipper   Group 3  
Sara Stone   Group 3  
Phantom (XP44)
Wes Bemus Watch Captain USAWB66 Group 1  
Jeff Feehan Navigator   Group 1  
Dan Goldman    
John Mawe Main Trimmer 351656V   Group 1  
Justin Nolf Leeward Helm   Group 1  
Tim Sawyer Headsail Trimmer   Group 1  
Chris Schoen Owner   Group 1  
Paul van Dyke Watch Captain   Group 3  
Kurt Weisenfluh Main Trimmer 331096V USAKW8 Group 1  
Phantom YCC (X-treme 32)
Max Anker Spinnaker trimmer   Group 1  
Eric Dowd Main Trimmer   Group 1  
nicholas Hein 711061Q   Group 1  
Peter Hein 711061Q    
Luke Ingalls Other   Group 1  
Aidan naughton Switch Flipper   Group 1  
Declan O'Donnell Bow   Group 1  
Privateer (Cookson 50)
Ed Cesare Navigator 137502M USAEC5 Group 1  
Juggy Clougher Other AUSJC60 Group 3  
Tim Dawson Tactician   Group 3  
John Hayes Headsail Trimmer 204979E USAJH23 Group 3  
Simon Hunter Bow   Group 3  
Scott Innes-Jones Captain   Group 3  
Jan Majer Grinder 391648V Usajm75 Group 3  
Kyle Martin Pit Uskm19 Group 3  
Ron O'Hanley Owner    
Mark Van Note Headsail Trimmer   Group 3  
R JMS (C&C 35 MK III)
Ed Dicken Bow USAED16 Group 1  
Michael Filimon Headsail Trimmer   Group 1  
Barry Lenoble Main Trimmer   Group 1  
Alex Sneddon Headsail Trimmer   Group 1  
Billy Spitz Bow USAWS125 Group 1  
Richard Spitzenberger Owner    
Ragana (Cape Fear 38R)
Sam Hahn Pit 748600J USASH162 Group 1  
Barbara Marcoz Grinder   Group 1  
Terrence McArdle 766406K USATM139 Group 1  
Marco Moretti Other   Group 1  
Darius Peleda 37406B USADP49 Group 1  
Tomas Vaiciunas LTUTV1 Group 1  
Laura Zygas Switch Flipper 768690Z   Group 1  
Raptor (J 105)
Bill Bonzalak Mast    
Frank Conway Owner 218396I USAFC3 Group 1  
Thomas Conway Main Trimmer 246750X USATC112 Group 1  
James Leiz Offside trimmer   Group 1  
Jeff MacFarlane Watch Captain   Group 3  
Eric Roelofs Spinnaker trimmer   Group 1  
Resolute IV (IMX 40)
Terrence Arndt 158315T   Group 1  
David Campbell Pit USADC17 Group 1  
Marc Fleuette Main Trimmer   Group 1  
Mike Fleuette Headsail Trimmer   Group 1  
John D Keogh Foil Trimmer USAJK135 Group 1  
Will Kneisley   Group 1  
Oriaith Neylon Bow   Group 1  
Geoff Van Gorkom Tactician   Group 1  
Jon Whitney Watch Captain USAJW24 Group 1  
Rhiannon III (J 109)
Cao Deambrosio URCD1  
Nicolas Deambrosio Bow    
Christopher Nicholls   Group 1  
Curt Schibli 706301U   Group 1  
Ethan Stewart Alternate   Group 1  
Harley Stowell Grinder   Group 1  
Rikki (R/P 42)
Carina Becker Bow   Group 1  
Bruce Chafee Helm 140720D USABC24 Group 1  
Fiona Gordon Headsail Trimmer   Group 1  
Rob Kyle Headsail Trimmer 169926F USARK101 Group 1  
Sam Lloyd Grinder   Group 1  
Stuart MacNeil Main Trimmer   Group 3  
James Matthew Sullivan Navigator USAMS34 Group 1  
sebastien vallee Headsail Trimmer   Group 1  
Adrian van der Wal Headsail Trimmer   Group 1  
Ripple (S2 9.1)
Bob Bergstrom Skipper 373680b   Group 1  
Michael Colucci Helm 393519X   Group 1  
Ed Gaklik Bow   Group 1  
Martin Rosner Spinnaker trimmer   Group 1  
Ryan Smart Cat 3 Cooler Jockey 754878N   Group 1  
Roo (C&C 33-2)
Carolyn Gaffney Floater   Group 1  
Carolyn Gaffney Floater    
Justin Hamor Mast 767025K   Group 1  
Julie Jones Helm   Group 1  
Dan Segal Headsail Trimmer   Group 1  
Andrew Veitch Bow   Group 1  
Roust (Sea Sprite 34)
Ian Gumprecht Co-Skipper 155397F 47818 Group 1  
Dan Jennings Co-Skipper USADJ7   Group 1  
Salacia (J 120)
Ted Hayes Navigator 686701K USAEH103 Group 1  
Andrew Houghton Bow    
Erin Kehew Pit   Group 1  
Cortney Kingsley Headsail Trimmer 709860R   Group 1  
James Limoges Main Trimmer BDMAMV    
Carrie Marshall Headsail Trimmer 409420U   Group 1  
christopher mulvey Staysail trimmer   Group 1  
Mark Nannini 140502Z USAMN69  
Scylla (Dehler 46)
Laurel Foster 698471A    
Drew Fung Navigator   Group 1  
Sam Gavula Mid Mast 663780Z   Group 1  
Markus Lahrkamp Skipper 699744P    
Michelle Lahrkamp Strategist    
Michael Little Offside trimmer   Group 1  
Mark Ploch Tactician   Group 3  
Elizabeth Rodriguez Bow   Group 1  
Dan Thayer Bow   Group 1  
Shining Star (Farr 33)
Carl Freyer Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Lindsea Hayes Strategist   Group 1  
Michael Hayes Spinnaker trimmer   Group 1  
Steve Hayes Captain    
Marc Pomije Headsail Trimmer   Group 1  
Sirona (Tripp / Marten 72)
Richard Jordan Mast   Group 1  
Max Lopex Chef 320797A USAML55 Group 1  
Steve Lopez    
Brian Nelson Floater 225133M   Group 1  
Doug Pierini Navigator USADP10 Group 1  
Geoffrey Pierini Foil Trimmer   Group 1  
Geoffrey Pierini    
Mark Rebovich Watch Captain 197319Z USAMR66 Group 1  
Peter Rebovich Staysail trimmer   Group 1  
Jon Jon Weed Other   Group 1  
Ron Weed Other   Group 3  
Rob Wolf Watch Captain   Group 1  
Soulmates (Custom Goetz 40)
Girard Girstl Bow USAGG34 Group 1  
Adam Loory Co-Skipper 118556A   Group 3  
Stingray (Corsair 37)
Cindy Cornell Headsail Trimmer 777326Y   Group 1  
Rory Cumming Skipper 763642Z GBRRC102 Group 1  
Maarten Eenkema van Dijk Other 399475Q USAMV58 Group 1  
Peter Libre Owner   Group 1  
Stephen Schwartz Main Trimmer 365380B USASS165 Group 1  
Summer Grace (J 122)
Tom Jankovich Spinnaker trimmer GBRTJ18 GBRTJ18 Group 1  
Ed Keller Rush Chairman 681937T USAEK36 Group 1  
Kevin Kelley Owner 700004M USAKK98  
John Logue Watch Captain   Group 1  
Elle Sykes Mid Mast 791060U   Group 1  
Macrae Sykes Watch Captain   Group 1  
Oliver Wieser Grinder 793795R USAOW6 Group 1  
Robert Wieser Floater 793794N USARW167 Group 1  
Summer Storm (Marten 49)
Andrew Berdon 395887Q usaab205 Group 1  
Matthew Berdon Pit   Group 1  
Hayden Goodrick   Group 3  
Eric Irwin Mid Mast   Group 1  
Vince Marchetto Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Mary martin   Group 1  
Katrina Masterson 786135Q    
Alec Snyder Other USAAS215   Group 3  
Swell (Beneteau 40)
Ray Casanova Alternate   Group 1  
Ryan Krebs Watch Captain   Group 1  
Robert Purcell Captain 275007O    
Mark Rickert Pro Bowler   Group 1  
Synergy (J 105)
Jeremy Herman Bow   Group 1  
Randy Lewis Watch Captain 685231W   Group 1  
Kelly McIntyre Cat 3 Cooler Jockey   Group 1  
Kimberly McIntyre Switch Flipper   Group 1  
Henrik Pedersen Watch Captain 256123P   Group 1  
David Spence Skipper 236612p   Group 1  
The Roost (J 111)
Owen Chickering Floater   Group 1  
Pito Chickering Owner   Group 1  
Jack Childs   Group 1  
Hale Holden    
Marc Malloy Pro Bowler   Group 1  
Ryan Malloy Rush Chairman   Group 1  
Charles Rose Other   Group 1  
Connor Smith Bow   Group 1  
Scott Smith Grinder   Group 1  
The Rover (Swan 44 MKII)
Mat Hansen Mast   Group 1  
Henry Mah Mast USAHM49 Group 1  
Jay O'Brien Nav/Tac   Group 1  
Connor Sheridan Bow   Group 1  
Peter Torosian Watch Captain 767081U   Group 1  
Prent Weathers Main Trimmer   Group 1  
Adam Wolnikowski Bow 718734P POLAW12 Group 1  
S. Steven Yang Helm 670084V USASY5 Group 1  
Thin Man (J 99)
Todd Aven Pit Assist 654842K USATA4 Group 1  
Kasey Currier Stunt Owner    
Todd Diffee In the way   Group 1  
Kurt Larsen Switch Flipper   Group 3  
threebeans (MP 39)
Roderick Clingman Rush Chairman   Group 1  
Phil Dickey Grinder USAPD37 Group 1  
George Gosselin Navigator 320487V USAGG7 Group 1  
Sam Gosselin Pit   Group 1  
Charlie Reynolds Switch Flipper 410613G USACR15 Group 1  
Christopher Rosow Owner USACR38 Group 1  
Triton (Tartan 342)
Christopher Anto Watch Captain   Group 1  
John Barone Rush Chairman    
Roy Edwards Strategist   Group 1  
Michael Mears Main Trimmer 768065R    
Doug Riahi Mast   Group 1  
Ewa Sidwa Spinnaker trimmer 784939F    
Mike Sullivan Skipper 388338h    
Truant (J 120)
Paul Johnson Pit   Group 1  
Alex Madzio Bow   Group 1  
Charles Murphy Skipper    
Brent Peiffer Stunt Owner   Group 1  
Brian Williams Foil Trimmer 686460U USABW82 Group 1  
Jeffrey Wilson Tactician    
V&P (Pearson 30)
Arthur T Adamson    
Herb Dentremont Navigator 767824P canhd7  
Marek Kurek    
Patryk kurek    
rad kurek    
Alexander Shterenberg Pit   Group 1  
Vicitan (Figaro 2)
Thomas Hickey Co-Skipper USATH93 Group 1  
Will McKeige Co-Skipper   Group 1  
Vixen (J92)
Douglas McKeige    
James Weil    
Warrior Won (Pac52)
Thomas Allin Headsail Trimmer   Group 3  
Stu Bannatyne Tactician   Group 3  
Scott Ewing Grinder USASE46 Group 1  
Hartwell Jordan Main Trimmer   Group 3  
Collin Leon Boat Captain   Group 3  
Christopher Lewis Navigator   Group 1  
Malcolm Parker Headsail Trimmer   Group 3  
Chris Sheehan Skipper   Group 1  
Patrick Slattery Mid Bow   Group 1  
Charles Swanson Runners    
Dylan Vogel Bow   Group 3  
Williwaw - YCC (Figaro 2)
Ben Hunt Co-Skipper   Group 1  
Ben Lilly Co-Skipper 740297U   Group 1  
Xpatriate (Xp44)
Fotis Boliakis Main Trimmer   Group 1  
Marcus Cholerton-Brown   Group 3  
Stephen Dolan Headsail Trimmer 729305w USASD89 Group 1  
Jim Dow Bow   Group 1  
Chris Eichmann Navigator   Group 1  
Peter Grueterich Owner 357790k   Group 1  
Richard Kosinski    
Frank Luksic Grinder   Group 1  
Alex Root Bow   Group 1  
Richard Walker Pit 234479C USARW127 Group 1  
Young American-146 (Mixed DH) (J 105)
Peter Becker 174802N USAPB9 Group 1  
Cole Brauer Co-Skipper   Group 1  
Zibure (Countour 34 Trimaran)
Francois Mazaud FRAFM17 Group 1  
Ian Ray    

Main Menu

Copyright © Interactive Creations 2000-2020