2015 J 24 Easter Regatta
Crew Report

Crew Name Position USSailing # World Sailing # World Sailing Class. Class
Approv.
A3+ (Ultimate 20)
Mark Aspland 246435v    
Bash (J 24)
Chris Calhoun Headsail Trimmer    
Ben McAndrew Mast    
Ron Medlin, Jr. Helm 218323R   Group 1  
Rossi Milev Tactician    
Amy Woodard Bow    
breeze (J 24)
Ansley Smith    
Debbie Stewart    
Debbie Stewart    
mike stewart Owner 163890a    
Travis Tucker    
Wesley Turner    
Classic (J 24)
Scott Adams    
Anne Howard    
Christina Howard    
james howard 102274m    
Brian Simons    
Comin' in Hot (J 24)
Kate Bozzuti Bow    
Josh Johnson    
Ryan Lavisky    
Katheryn Metts    
Katherine Stewart Bow    
Kelly Weigold    
E.L.E. (J 70)
Ainsley Braun Strategist   Group 1  
Ann Lisa Braun Owner 259385L USAAB136 Group 1  
Guthrie Braun Skipper   Group 1  
Matt Braun Main Trimmer USAMB162 Group 1  
Elusive (J 70)
Mike Brigham    
Chuck Millican    
Mark Smith    
Empeiria (J 70)
John Heaton 328642A USAJH119  
Daniel Martinez    
Margaret Martin-Heaton CANMM32  
Tim Snyder 117610L USATS150 Group 1  
fore (Ultimate 20)
Don Corey Skipper 136117N    
Eric Rosentreter    
Kerrie Seberg Other   Group 1  
Gray Fox (J 24)
Hootie Bushardt 261181Q    
Half Ass (J 24)
Bearyl Foster    
Paul Henderson    
Angela Lambert    
David Noble    
Terry Williams    
Honey Badger (J 24)
Ian Coleman    
Collin Johnson    
Travis Odenbach    
Josh Putnam    
Jim Smith    
Idefix (Ultimate 20)
Herve Chassin Skipper    
Jim Hackett Main Trimmer   Group 1  
Kip Smith Spinnaker trimmer   Group 1  
Glenn turgeon Bow    
Jo Mamma's Free Candy (J 24)
Jared Chrysostom Bow   Group 1  
Crisp McDonald Headsail Trimmer    
Martha Nagle Tactician 3266    
Mike Palazzo Skipper 309980J USAMP72 Group 1  
Sara AKA Mike's Unattainable Dream Girl Perry Chef    
Mr. Hankey (J 24)
Terra Berlinski    
Andrew Carey 148904V    
Stephanie Helms    
Chris Morgan    
Monica Morgan    
Nitro (Ultimate 20)
Laurence Beauilau    
ken gow    
Peter Kitchen    
Pipe Dream (J 24)
Mike Marshall    
ROO (J 24)
Lucy Cofran Medic/Doctor    
Mike Murray Chef 163157S   Group 1  
Shawn Murray Captain    
Brady White Strategist 265303M USARW109 Group 1  
Rumbullion (Ultimate 20)
BJ Jones 227985K    
Emily Jones    
Pete Lalli    
Running with Scissors (Ultimate 20)
Jordan Wiggins    
Safety Third (J 70)
Kevin Brown Tactician    
Sherra Harrison    
Wade Miller 698756Q    
Jacob Terrell    
Sonya Terrell    
Ann Willoughby    
Smokin 'J (J 70)
Don Trask 375462b    
Spice (J 70)
Margaux Bacro-Duverger    
Marc Deloach 403449V   Group 1  
Holly Graf    
Keenan Hilsinger Headsail Trimmer USAKH89 Group 1  
Steve (J 24)
Rick Asshole    
Nicholas Dambrie    
Chuck Hack    
Sabrina Smithwick    
Brent Sullivan    
Tasmanian Devil (J 24)
gary davis Mid Bow    
leo skenyon Bow    
dave sleczkowski Headsail Trimmer    
melissa sullivan Tactician    
Steve Wood 20140139    
Team Tarheel (J 24)
Paul Abdullah 226232O    
Greg Griffin 217080V    
That'll Do Pig (J 24)
rob baldwin    
Tutakrnaut (J 24)
Roger Dougal Skipper 172917R    
Meyer Moore Spinnaker trimmer 181565U    
Steve Orr Tactician   Group 1  
Dave Varn    
Lisa Varn    
Ullman Sails (J 70)
Steve Shaw USASS204  
Uptown Funk You Up (J 24)
Alex Bolan    
U-too (Ultimate 20)
Teresa Decker 215442P USATD46  
Lynn Strange    
Chet Wyesenmayer    
Velocidad (J 24)
William Dexter Headsail Trimmer 248365E    
Patrick Murphy Bow    
Ouida Oliver Mast    
Bradford Russell Tactician 210708G   Group 1  
Christopher Stone Skipper 377180E    
Wait For It... (J 24)
Marina Carlson Tactician   Group 1  
Jess Harris Bow 143413H   Group 1  
Chris Jankowski Skipper   Group 1  
Charlotte Kinkade Pit   Group 1  
Eliza Price Chef   Group 1  
Windtrip 9 (J 70)
Rick Harper    
Terry Keane    
John Rice Skipper 214385X    
You Sassy B! (Ultimate 20)
Stephen Rose 206430M    
Zoom Zoom (Ultimate 20)
michial smith 660362h    

Main Menu

Copyright © Interactive Creations 2000-2021